NewsyAleż oni wyrośli! Dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej mają już cztery latka. Szczęśliwa matka pokazała twarze swoich pociech. Ależ słodziaki!

Ależ oni wyrośli! Dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej mają już cztery latka. Szczęśliwa matka pokazała twarze swoich pociech. Ależ słodziaki!

Enrique Iglesias z Anną Kournikovą w teledysku. Reakcja dzieci
Enrique Iglesias z Anną Kournikovą w teledysku. Reakcja dzieci
17.12.2021 14:15, aktualizacja: 17.12.2021 16:07

Enrique Iglesias Anna Kournikova są parą od 2001 roku. On jest znanym piosenkarzem o hiszpańskich korzeniach. Ma na koncie ponad dziesięć albumów studyjnych i kilka występów w filmach. Zagrał w Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2, Dwóch i pół i Jak poznałem waszą matkę. Ona - to słynna rosyjska tenisistka. Była finalistką Wimbledonu w 1999 roku i US Open 2000. Dwukrotnie zwyciężyła mistrzostwa WTA w grze podwójnej. Reprezentowała Federację Rosyjską na letnich igrzyskach olimpijskich i w Pucharze Federacji (dawniej Fed Cup).

Para poznała się w 2001 roku podczas kręcenia teledysku do Escape. Tenisistka wystąpiła w nim jako modelka. W jednej ze scen klipu doszło do ich pocałunku. Co ciekawe, Enrique pocałował tenisistkę, choć miała ona wtedy opryszczkę, i początkowo bardzo się przed tym wzbraniał. W kolejnych miesiącach media wielokrotnie widziały ich razem. Około 2002 roku Enrique oświadczył się Annie. Od tamtego czasu ich związek ma się dobrze. Jest tylko jedno "ale" - zdecydowali się na to, że nie wezmą ślubu. Dlaczego? Wytłumaczył to piosenkarz:

Widziałam, jak ciężko mama przechodzi rozwód i jak boli ją niewierność mojego ojca. Powiedziałem sobie, że nigdy nie wyrządzę takiej krzywdy ukochanej osobie.

Enrique i Anna mają razem trójkę dzieci. Pierwsze z nich były bliźnięta o imionach Nicolas i Lucy. Maluchy przyszły na świat 16 grudnia 2017 roku. W 2020 roku dołączyła do nich córka Mary.

Czwarte urodziny dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej. Jak wyrosły maluchy?

Wczoraj - przy okazji czwartych urodzin Nicolasa i Lucy - dumna matka zamieściła na Instagramie ich nowe zdjęcia. Możecie je zobaczyć poniżej. Dziewczynka ma piękne blond włosy i brązowe oczka. Chłopczyk ma nieco ciemniejsze włosy i jasne oczy. Ich obecny wygląd możecie porównać z tym sprzed lat w przygotowanej przez nas galerii zdjęciowej.

Kilka tygodni wcześniej Anna zamieściła na Instagramie filmik ze wspólnej zabawy Nicolasa i Lucy z młodszą córeczką, czyli Mary. Dziewczynka bardzo przypomina rosyjską mamę. Ma blond włosy i niebieskie oczy. Dla porównania - bliźniaki są bardziej podobne do swojego hiszpańskiego ojca.

Dzieci są już całkiem świadome popularności rodziców. Enrique w październiku tego roku opowiedział o tym, w jaki sposób zareagowały, gdy zobaczyły ich w teledysku do Escape. Wyznał:

Wiem, że moje dzieci widziały ten teledysk. I dodały dwa do dwóch. Za każdym razem, gdy słyszą jakąś z moich piosenek, rozpoznają mój głos. Ale kiedy oglądają teledysk, trochę ich to zbija z tropu. Pytają ‘co robi tam mama?’, w domyśle chodzi im, co robi ze mną. Potem pytały kiedy to było. Niesamowicie patrzeć na wyraz ich twarzy. To całkiem fajne.

Śledzicie Enrique, Annę i ich rodzinę? Co myślicie o ich działalności publicznej?

  • Nicolas Iglesias
  • Córka Enrique Iglesiasa ma już rok
  • Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa – syn
  • Lucy Iglesias
  • Lucy Iglesias
  • Nicolas Iglesias
  • Nicolas Iglesias
  • Lucy Iglesias
[1/8] Nicolas Iglesias
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także