NewsyJaki stosunek Agnieszka Dygant ma do medycyny estetycznej? Jak dba o sylwetkę? Zdradziła nam swoje sekrety [WIDEO]

Jaki stosunek Agnieszka Dygant ma do medycyny estetycznej? Jak dba o sylwetkę? Zdradziła nam swoje sekrety [WIDEO]

Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant

13.06.2023 16:40, aktual.: 13.06.2023 17:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Gwiazda największą sławę zdobyła dzięki serialowi Niania, w którym grała główną rolę. Od tego momentu nie przestaje zaskakiwać i występuje, w co rusz to innych produkcjach.

Agnieszka Dygant zdradza sekret swojej sylwetki

Agnieszka Dygant od zawsze zachwycała wszystkich widzów i internautów idealną sylwetką. Celebrytka z roku na rok jest jeszcze szczuplejsza, co sprawia, że większość ludzi zastanawia się, co takiego robi, by świetnie wyglądać. W rozmowie z naszą reporterką Agnieszka zdradziła, jaki jest sekret takiej figury.

Dieta to tak nie bardzo. Jakoś nie, że nie muszę, ale traktuję to tak zdrowotnie, bo w gruncie rzeczy nie mam z tym problemów. Raczej im jestem starsza, tym bardziej jestem szczupła, więc mam nadzieję, że to nie będzie w taką stronę, że będę znikać. Ale genetycznie cała linia od mojego ojca jest bardzo szczupła, więc chyba tutaj idę w tym kierunku, o ile tak dalej będzie, bo jak wiemy, czasem może się zdarzyć coś zdrowotnie takiego, co wywróci nasz metabolizm i to się wszystko zmieni, ale nie spodziewam się tego, więc ja nie stosuję żadnych diet. Jeżeli coś stosuję, to coś, co sprawia mi przyjemność i myślę, że robię coś dla siebie. Nie piję mleka, nie używam nabiału, ale to dlatego, że przestało nam to odpowiadać, służyć i nie pijemy - wyjawiła Dygant.

Jak widać Agnieszka Dygant ma po prostu dobre geny. Nic tylko pozazdrościć.

Nasz reporterka spytała się także, jaki stosunek ma gwiazda do medycyny estetycznej, gdyż coraz bardziej staje się popularna na całym świecie.

Wszystko jest dla ludzi. Tylko trzeba umieć z tego korzystać. Jak z każdej rzeczy. Trzeba umieć dobrać do siebie, dla siebie coś, co najbardziej będzie nam odpowiadało i nie przesadzać po prostu - powiedziała Agnieszka.

Jesteście fanami Agnieszki?

Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant (fot. KAPIF)
Agnieszka Dygant (fot. KAPIF)
Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant - Flesz Fashion Night 2021
Agnieszka Dygant - Flesz Fashion Night 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także