NewsyEwa Drzyzga już nie ukrywa, co ją denerwuje w Woźniak-Starak: "Czasami niepotrzebne". Długo nie czekała na ripostę. Jest naprawdę ostro!

Ewa Drzyzga już nie ukrywa, co ją denerwuje w Woźniak-Starak: "Czasami niepotrzebne". Długo nie czekała na ripostę. Jest naprawdę ostro!

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
Sebastian

27.04.2022 20:00, aktual.: 27.04.2022 23:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień Dobry TVN to poranny magazyn, od którego wielu Polaków rozpoczyna swój dzień. W programie poruszane są tematy mające charakter poradnikowy, a także informacyjny. Do studia śniadaniówki zapraszane są również gwiazdy, które chętnie opowiadają o życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zwieńczeniem każdego odcinka jest występ muzyczny artysty.

Co jakiś czas dochodzi do zmian w składzie obsady. Jesienią 2020 roku do programu dołączyły dwie nowe gospodynie, które stworzyły fantastyczny kobiecy duet. Mowa o Agnieszce Woźniak-Starak oraz Ewie Drzyzdze. Panie, mimo że przez wiele lat pracowały dla tej samej stacji, nie miały wcześniej okazji do tego, by bliżej się poznać. Ostatecznie jednak bardzo szybko udało im się odnaleźć wspólny język. Po upływie czasu okazuje się, że dziennikarki wcale nie są aż tak zgodne, jakby się mogło wydawać.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak jednak się nie lubią?

Jakiś czas temu doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Widzowie Dzień Dobry TVN często porównują Drzyzgę do Woźniak-Starak, w kwestii ubioru. Pewnego razu internautka wytknęła Ewie, że przy koleżance wygląda jak "uboga krewna". Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na zarzut. Przy okazji pochwaliła styl Agnieszki, jednak nadmieniła, że dla niej ciuchy w ogóle nie są ważne:

Dla mnie najważniejsze jest, żebym ja nie przykuwała swoją osobą za bardzo uwagi. Agnieszka ma swój styl. Pięknie wygląda. Niejednokrotnie sama się zachwycam. A potem zaczynamy pracę. I dla mnie to jest najważniejsze - tłumaczyła Drzyzga w rozmowie z Party.

Panie spędzają ze sobą naprawdę sporo czasu. Poza tym, że regularnie widują się na planie śniadaniówki, to także miały okazję razem nagrać kolędę. Tym razem pojawiły się w cyklu Krótka Piłka, który prowadzi Mateusz Hładki. Format polega na tym, że zaproszeni w kilka sekund muszą udzielić krótkiej odpowiedzi na temat relacji z drugą osobą.

Kiedy padło pytanie o to, co w sobie cenią, Agnieszka powiedziała, że uwielbia spokój i opanowanie koleżanki, natomiast Ewa, że kocha tę radość, którą zaraża Woźniak-Starak. Sytuacja zaostrzyła się jednak w dalszej części. Reporter postanowił dowiedzieć się, co je denerwuje w sobie nawzajem:

Cięty język, czasami niepotrzebny – wyznała Ewa.

Agnieszka nie pozostała jej dłużna i odpowiedziała:

Czasami jest zbyt empatyczna.

Myślicie, że te słowa mogą przełożyć się na ich dalszą pracę?

  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem Dzień Dobry TVN
  • Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
  • scena z: Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - Jesienna ramówka TVN 2021
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
[1/9] Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także