Dramatyczny apel Katarzyny Zielińskiej. Prosi fanów o pomoc finansową

Katarzyna Zielińska wystosowała dramatyczny apel
Katarzyna Zielińska wystosowała dramatyczny apel
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl

08.07.2024 19:30, aktual.: 09.07.2024 09:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Zielińska postanowiła poprosić fanów o wsparcie finansowe, które może być kluczowe dla uratowania ciężko chorej przyjaciółki. Liczy się nie tylko kwota, ale także czas.

Katarzyna Zielińska to jedna z najpopularniejszych aktorek, która cieszy się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Gwiazda często pokazuje, jak spędza czas z rodziną, dzieli się także zawodowymi osiągnięciami. Tym razem jednak postanowiła wykorzystać Instagram, by zaapelować do fanów o pomoc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Zielińska apeluje o pomoc. Chodzi o ludzkie życie

Za pośrednictwem Instastories Katarzyna Zielińska podzieliła się historią pani Edyty Szczepanik, która zmaga się z chorobą nowotworową. Leczenie szpiczaka plazmocytowego wymaga specjalistycznej, bardzo kosztownej terapii. Niestety, do zebrania pozostało jeszcze około 400 tysięcy złotych. Dlatego Zielińska postanowiła zaapelować do swoich fanów o pomoc.

Katarzyna Zielińska prosi o pieniądze na ratowanie koleżanki

Katarzyna Zielińska w relacjach poprosiła wielbicieli o okazanie serca i wsparcie zbiórki pieniędzy na leczenie pani Edyty.

Znam ją, pracowałam z nią, ona się bardzo boi (...) Zbieram na "ŻYCIE" dla mojej koleżanki Edyty. Proszę, zobaczcie moje stories. Wspaniała Mama Oliwki, ciepła, kochana osoba. Chciałabym, żeby w te wakacje zaświeciło dla niej słońce. Tylko cała zebrana kwota pozwoli jej rozpocząć terapię. Zbiera od ponad roku. Tak bardzo się boi, że nie zdąży. Dziękuję za każdą wpłatę. Każdą! - czytamy.

Miejmy nadzieję, że apel Katarzyny Zielińskiej pomoże w uratowaniu życia. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także