NewsyCo się stało z Dorotą Zawadzką? Zamieściła niepokojące zdjęcia

Co się stało z Dorotą Zawadzką? Zamieściła niepokojące zdjęcia

Dorota Zawadzka ma problemy ze zdrowiem?
Dorota Zawadzka ma problemy ze zdrowiem?
Natalia Brzostowska

18.04.2016 14:02, aktual.: 18.04.2016 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Zawadzka zdobyła popularność dzięki hitowemu programowi Superniania, w którym dawała rodzicom cenne rady, które mogłyby pomóc im w wychowaniu ich niesfornych dzieci. Psycholog bardzo szybko zdobyła autorytet wśród Polaków. Chyba nie ma osoby, która by nie znała sposobu "karnego jeżyka", którego wystrzegały się wszystkie dzieci. Jednak okazało się, że są problemy, które mogą przerosnąć nawet taką osobę, jak Superniania. Jej starszy syn Paweł w grudniu 2014 roku trafił do aresztu, na 3 miesiące, za pobicie oraz próbę zgwałcenia swojej dziewczyny. Grozi mu do 12 lat więzienia. Jak donosi Fakt, ruszył proces Pawła Z. Dorota Zawadzka nie pojawiła się w sądzie. Mężczyźnie towarzyszył tylko obrońca. 

To niewątpliwie trudna sytuacja, dla Doroty Zawadzkiej jako matki. Psycholog nigdy nie skomentowała tej sprawy, chociaż media wciąż dociekają.

Nie będzie o tym rozmawiać ani teraz, ani po wyroku - oświadczył jej mąż w rozmowie z Twoim Imperium

Dorota Zawadzka już w niczym nie przypomina tej Superniani, którą znany z programu telewizyjnego. Kobieta chudnie w oczach. Zgubiła już 30 kg, początkowo jej metamorfoza zachwycała, a ona sama promieniała.  Jednak problemy, z jakimi się mierzy zdają się ją wyniszczać.

Dorota Zawadzka chudnie w oczach
Dorota Zawadzka chudnie w oczach
Dorota Zawadzka chudnie w oczach
Dorota Zawadzka chudnie w oczach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także