Brutalna prawda o show-biznesie. Dorota Wellman zawiodła się na współpracownikach: "Próbują mi zaszkodzić"
Dorota Wellman to kobieta sukcesu. Na co dzień obserwujemy ją na kanapie Dzień Dobry TVN w roli prowadzącej. Jak się okazuje, nie ze wszystkiego w życiu jest zadowolona.
Karolina Badziak
Zawód jaki wykonuje nie należy do najłatwiejszych. Nie dość, że jest na medialnym świeczniku, to jeszcze jak sam wyznała, nie brakuje ludzi, którzy rzucają jej kłody pod nogi. Przyznaje, że wielokrotnie zawiodła się na ludziach i pracy, ale zrobiła też dużo fajnych rzeczy.
W zawodzie, jaki wykonuję, to codzienność, że ktoś rzuca mi kłody pod nogi. Staram się jednak nie przejmować tym, że ktoś próbuje mi zaszkodzić. Porażek było sporo. Zawiodłam się zarówno na ludziach, jak i na pracy. Straciłam programy, na których mi zależało, nie udało mi się zrealizować różnych planów, do których już nie ma szans powrócić. To jednak nie znaczy, że nie udały się inne rzeczy - powiedziała dla Super Expressu
Macie podobne doświadczenia?