ExclusiveDorota Goldpoint o ubieraniu gwiazd i relacji z Delągiem. "Na pewno zobaczycie jeszcze Pawła przy moim boku" [WIDEO]

Dorota Goldpoint o ubieraniu gwiazd i relacji z Delągiem. "Na pewno zobaczycie jeszcze Pawła przy moim boku" [WIDEO]

Dorota Goldpoint screen YouTube, Paweł Deląg fot. AKPA
Dorota Goldpoint screen YouTube, Paweł Deląg fot. AKPA
12.01.2024 17:41

Dorota Goldpoint udzieliła nam niedawno wywiadu. W rozmowie z reporterką JastrząbPost zdradziła kulisy współpracy z największymi polskimi gwiazdami. Nie tak dawno plotkowano o jej rzekomym romansie z Pawłem Delągiem. Goldpoint wyznała, co ich tak naprawdę łączy.

Dorota Goldpoint o ubieraniu gwiazd

Zapytaliśmy, jak układa się jej współpraca z gwiazdami.

Aktorki, celebrytki to są kobiety bardzo wymagające. Na pewno współpraca z nimi jest podobna, jak współpraca z wymagającymi klientkami. A ponieważ do mnie przybywają właściwie tylko wymagające klientki, więc ja nie odczuwam trudności, czy problemów w pracy w gwiazdami. Ja kocham te kobiety, kocham otaczać się artystkami, bo to są ludzie, którzy wnoszą w nasze życie coś niezwykłego. Świat staje się inny, inaczej odbierają uczucia, inaczej odbierają otoczenie. Dla mnie jest to zawsze piękne przeżycie - wyznała.

W pokazie Doroty Goldpoint uczestniczyła Dorota Deląg. Goldpoint opowiedziała o współpracy z jego siostrą Pawła.

Dorota zgodziła się zostać moją ambasadorką, zarówno w mojej marce modowej, jak i w mojej fundacji. Rozpoczęłyśmy współpracę, ja z wieloma gwiazdami rozpoczynałam współpracę, m.in z Grażyną Szapołowską, a ponieważ Dorota reprezentuje tę grupę wiekową kobiet, która najczęściej korzysta z moich usług szycia miarowego, czy kupuje moje ubrania, to pomyślałam sobie, że przy tak pięknej, zjawiskowej urodzie, jaką Dorota prezentuje, jest wymarzoną ambasadorką, z którą wiele kobiet może chcieć się utożsamiać i wyglądać tak, jak ona - wyjaśniła projektantka.

Dorota Goldpoint o relacji z Pawłem Delągiem

Paweł Deląg pojawił się na Karnawałowej Gali Gwiazd, gdzie odbył się m.in. pokaz Doroty Goldpoint. Projektantka nie ukrywa, że bardzo ucieszyła się z jego wsparcia.

Paweł bardzo wspiera Dorotę. Ponieważ Dorota całe popołudnie była zajęta, więc jest wspaniałym, kochanym bratem, który mógł zaopiekować się córką Doroty. Był też dziś z nami, więc bardzo nam obu było miło, że nam towarzyszył, że nas wspierał, bo tak właśnie powiedział - przyjeżdża po to, aby nas wesprzeć. Ja jestem bardzo zadowolona, że zobaczył ten pokaz, że zobaczył Dorotę w tym pokazie i myślę, że pojawienie się Pawła ogólnie wzbudziło mnóstwo emocji wśród kobiet, bo jak wiemy, zawsze wzbudza te emocje i dzisiaj też tak było - mówiła.

Czy mają plany na dalszą współpracę?

Mamy plany współpracy z Pawłem, w trochę innym obszarze. Na razie nie chciałabym o tym mówić, bo jest jakaś koncepcja, nad którą pracujemy. Na pewno zobaczycie jeszcze Pawła przy moim boku, przy różnych ciekawych projektach. Jest świetnym aktorem, więc jest też bardzo zajęty, zaczął reżyserować, więc ten czas kurczy się na różne inne aktywności, ale myślę, że niebawem państwo go zobaczycie, w nieco innej roli.

Co wy na to?

scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Paweł Deląg, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Paweł Deląg, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także