NewsyDorota Chotecka ma prawie 60 lat i figurę nastolatki. Przestrzega tylko trzech zasad

Dorota Chotecka ma prawie 60 lat i figurę nastolatki. Przestrzega tylko trzech zasad

Dorota Chotecka zachwyca figurą
Dorota Chotecka zachwyca figurą
Źródło zdjęć: © AKPA
13.02.2024 12:07

Dorotę Chotecką widzowie mogą oglądać od kilku dekad. I choć lata lecą, to aktorka cały czas zachwyca nienaganną figurą. Niedawno zdradziła swój sekret, dzięki któremu czuje się świetnie i utrzymuje idealną formę. O co chodzi?

Dorota Chotecka zagrała w dziesiątkach filmów i seriali. Ogromną popularność zyskała dzięki roli Jolki w "13 posterunku", Danki w "Miodowych latach" oraz Więcławskiej w "Ranczu". Ponadto ma na koncie wiele ról dubbingowych, podkładała głos między innymi w "Spider-Manie" czy "Ekspresie polarnym". Prywatnie od ponad 20 lat jest żoną aktora, Radosława Pazury.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Figura Doroty Choteckiej robi wrażenie. Aktorka wyznała sekret swojego wyglądu

Choć aktorka zbliża się do 60. roku życia, to jej nienaganna figura robi wrażenie, a dużo młodsze kobiety mogą pozazdrościć jej wyglądu. Chotecka zdradziła niedawno co stoi za jej sukcesem. W rozmowie z "Plotkiem" powiedziała, że robi długie przerwy od jedzenia. Model który stosuje to 10 godzin, podczas których je, a w 14 kolejnych pości. Oznacza to, że artystka stosuje dietę Intermitten Fasting.

Dieta Choteckiej to nie wszystko. Wiele lat temu zrezygnowała z jednej rzeczy

Dieta stosowana przez Dorotę Chotecką oczywiście przynosi rezultaty, ale gwiazda od kilkudziesięciu lat nie je słodyczy. Jak sama przyznała w niedawnym wywiadzie, kiedyś bardzo lubiła słodkie przekąski, ale od około 30 lat wystarczy, że zje symboliczny kawałek ciasta podczas świąt. Dokładając do wspomnianej diety trening u trenera personalnego, nie powinno dziwić, że Chotecka może pochwalić się idealną figurą!

Figura Doroty Choteckiej zachwyca
Figura Doroty Choteckiej zachwyca© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także