NewsyŻona Rafała Bryndala nie żyje. Zmarła w wieku 55 lat

Żona Rafała Bryndala nie żyje. Zmarła w wieku 55 lat

Żona Rafała Bryndala nie żyje. Zmarła w wieku 55 lat
Aneta Błaszczak

28.01.2019 12:40, aktual.: 28.01.2019 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Bryndal nie żyje. Zmarła żona Rafała Bryndala. Miała 55 lat. Znane są już data i miejsce pogrzebu.

22 stycznia zmarła żona Rafała Bryndala. Dorota Bryndal odeszła w wieku 55 lat. O jej śmierci poinformował mecenas kancelarii prawnej GESSEL, z którą prawniczka związana była niemalże 20 lat:

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek. Była radcą prawnym i szefową praktyk Prawa własności intelektualnej, Life Sciences & Health Care oraz Prawa pracy. Cechowała ją pracowitość, chęć pomocy, spokój i opanowanie, kultura osobista i niezwykła elegancja. Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych. Mecenas Dorota Bryndal była związana z Kancelarią GESSEL od 1999 roku, od 2004 roku była wspólniczką – czytamy na Facebooku.

Rafał Bryndal, dziennikarz radiowy, uczcił pamięć zmarłej żony publikując na Instagramie zdjęcie przedstawiające żałobną wstążkę:

Odeszła Dorotka Bryndal – czytamy w komentarzu.

Bryndal nie podał powodów śmierci Doroty. Również informacja kancelarii nie poruszyła tego wątku.

Pogrzeb Doroty Bryndal

Dorota Bryndal zostanie pochowana 29 stycznia 2019 roku na Starych Powązkach w Warszawie. Nabożeństwo pożegnalnie odbędzie się w kościele p.w. Św. Karola Boromeusza. Po mszy będzie odprowadzenie trumny do grobu rodzinnego.

Kiedy i jak Rafał Bryndal poznał swoją żonę Dorotę?

Rafał Bryndal ze swoją żoną Dorotą wzięli ślub 20 lat temu. W 1992 na świat przyszedł ich syn Tymon. Chłopiec urodził się w Kanadzie, gdy Dorota kończyła studia w Toronto School of Business Administration.

Kim była Dorota Bryndal?

Dorota Bryndal ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Natomiast na Uniwersytecie Jagiellońskim, kierunek Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego oraz kierunek Prawo Konkurencji na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Instytutu Wynalazczości i Ochrony Własności Intelektualnej ukończyła studia podyplomowe. Żona Bryndala szkoliła się w Toronto School of Business Administration w Kanadzie.

Żona Bryndala posiadała wieloletnie doświadczenie dotyczące efektywnego zatrudniania i zarządzania personelem. Ponadto współpracowała z firmami krajowymi i międzynarodowymi, agencjami pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.

Ile lat miała Dorota Bryndal?
Ile lat miała Dorota Bryndal?
Rafał Bryndal z żoną Dorotą w 2010 roku
Rafał Bryndal z żoną Dorotą w 2010 roku
Dorota Bryndal nie żyje
Dorota Bryndal nie żyje
Zmarła żona Rafała Bryndala
Zmarła żona Rafała Bryndala
Żona Rafała Bryndala nie żyje
Żona Rafała Bryndala nie żyje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także