NewsyDoda na Eurowizję? Głos w sprawie zabrał Donatan

Doda na Eurowizję? Głos w sprawie zabrał Donatan

Doda w oczach Donatana, źródło: facebook.com
Doda w oczach Donatana, źródło: facebook.com
Aneta Błaszczak
15.01.2015 07:01, aktualizacja: 15.01.2015 07:20

Swoją opinię okrasił takim zdjęciem

Wystarczyła jedna deklaracja Dody, a media w Polsce i za granicą oszalały (zobacz: Zagraniczne media już piszą o Dodzie na Eurowizji). Chodzi oczywiście o Eurowizję i wyjazd gwiazdy do Wiednia. Wokalistka zdradziła, że TVP zaproponowało jej udział w konkursie, a ona sama długo rozważała tę propozycję. Ostatecznie jest gotowa na występ w Austrii, ale muszą zostać spełnione ważne dla niej wymagania związane z promocją piosenki i przygotowaniami do spektakularnego show.

Głos w sprawie zabrał Donatan. Producent w ubiegłym roku w duecie z Cleo reprezentował nasz kraj w Kopenhadze, dlatego doskonale orientuje się jak wygląda Eurowizja od kulis. Jego zdaniem udział Dody w tym przedsięwzięciu będzie strzałem w dziesiątkę. Przy okazji obraził w swoim stylu mniejszości seksualne nawiązując do wygranej Conchity Wurst, czyli kobiety z brodą.

Pojawiły się informacje iż na Eurowizji wystąpi Doda - co ja na to? Jestem bardzo za! :) W tym roku w Wiedniu Eurowizja będzie wielką manifestacją odmienności wszelakich połączoną z "szoł tranzystorów". Wysłanie urodziwej słowiańskiej dziewczyny będzie dobrą manifestacją naszej zatwardziałej "heteryckiej" mniejszości w Europie :) Dodatkowo Doda robi dobre "bang" na scenie a o to chodzi podczas Eurowizji :)

O tym "bang" jesteśmy tak samo przekonani jak Donatan. Myślicie, że Riotka ma szansę zaistnieć na Eurowizji wyżej niż My Słowianie?

Obraz

Fot. ONS[/caption]

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także