NewsyDonald Trump obraził Brada Pitta. W mocnych słowach podsumował aktora. Zobaczyła to cała Ameryka [WIDEO]

Donald Trump obraził Brada Pitta. W mocnych słowach podsumował aktora. Zobaczyła to cała Ameryka [WIDEO]

Brad Pitt, Donald Trump
Brad Pitt, Donald Trump
Agata Włodarczyk

21.02.2020 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Donald Trump bez dwóch zdań słynie ze swojego ciętego języka. Prezydentowi USA zdarza się komentować ludzi i wydarzenia w charakterystyczny dla siebie sposób. Tak samo było i tym razem. Podczas wiecu wyborczego w Colorado Springs Trump wypowiedział się na temat Oscarów 2020 i skrytykował to, co mu się w tegorocznej ceremonii nie spodobało. Oberwał Brad Pitt i film Parasite.

Donald Trump krytykuje Oscary 2020

Dostanie od Donalda Trumpa własnego przezwiska to niczym komplement. Świadczy to również o tym, jak bardzo ktoś zalazł mu za skórę. Ostatnio zrobił to Brad Pitt, 56-letni aktor skomentował proces prezydenckiego impeachmentu, gdy odbierał statuetkę za swoją rolę w Pewnego razu… w Hollywood. Trump nie pozostawał mu dłużny i wypowiedział się na temat aktora na swoim wiecu wyborczym.

Wstał i powiedział mało mądre stwierdzenia.Jest małym mądralińskim – przyznał.
Brad Pitt - Oscary 2020
Brad Pitt - Oscary 2020

Donald Trump kpi z gwiazd Hollywood

Prezydent USA powiedział również, że „nigdy nie był fanem Brada”, a publiczność wygwizdała aktora, gdy wspomniał jego imię. Nie jest to pierwszy raz kiedy Trump atakuje Hollywood, już wcześniej krytykował chociażby Meryl Streep. Po tym jak aktorka wyraziła swoją niepochlebną opinię na jego temat, nazywał ją "przecenianą gwiazdką".

Chociaż Pitt nigdy nie wspominał Trumpa z nazwiska w swoim przemówieniu oscarowym, to wspomniał o byłym doradcy ds. Bezpieczeństwa narodowego Białego Domu, Johnie Boltonie, który nie mógł zeznawać jako świadek na procesie Trumpa. Zanim jeszcze zaczął komukolwiek dziękować, Brad rozpoczął przemówienie od słów:

Powiedzieli mi, że mam tutaj tylko 45 sekund, czyli o 45 sekund więcej niż Senat dał Johnowi Boltonowi w tym tygodniu. Myślę, że może Quentin Tarantino nakręci o tym film. W końcu dorośli postępują właściwie.

Nie tylko Brad Pitt znalazł się pod ostrzałem Trumpa. Prezydent skrytykował również nagrodzenie koreańskiego filmu Parasite, mówiąc:

Jak złe były nagrody Akademii w tym roku? Widzieliście to? Zwycięzcą został… film z Korei Południowej! O co do cholery chodziło? Mamy dość problemów z Koreą Południową w handlu. Poza tym dają mu najlepszy film roku? Czy to było dobre? Nie wiem. Czy możemy wrócić do filmów takich jak Przeminęło z wiatrem?
Melania Trump na MET Gala 2004
Melania Trump na MET Gala 2004
Brad Pitt, Oscary 2020, Instagram
Brad Pitt, Oscary 2020, Instagram
Brad Pitt, Oscary 2020, Instagram
Brad Pitt, Oscary 2020, Instagram
Donald Trump - Instagram
Donald Trump - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także