NewsyJanusz Korwin-Mikke ożenił się po raz trzeci! Kim jest wybranka polityka?

Janusz Korwin-Mikke ożenił się po raz trzeci! Kim jest wybranka polityka?

Dominika Sibiga żoną Janusza Korwina Mikke
Dominika Sibiga żoną Janusza Korwina Mikke
Karolina Stęclik

08.04.2016 12:00, aktual.: 15.04.2016 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życie uczuciowe Janusza Korwina-Mikke należy do wyjątkowo bujnych. Polityk miał już do tej pory dwie żony. Pierwszy związek małżeński zawarł w latach 60. z Ewą Mieczkowską,  a kolejny w latach 70. z Małgorzatą Szmit. Z tych związków ma piątkę dzieci. Jakby tego było mało z dwóch innych nieformalnych związków posiada dwie córki i syna Karola.

Wydawać by się mogło, że z tak bogatym życiu rodzinnym na palcu publicysty już więcej nie zagości złota obrączka. Okazuje się, że nigdy nie jest za późni na to, by dać się ponieść nowym uczuciom...

Jak czytamy w mediach Janusz Korwin-Mikke wziął niedawno cichy ślub z nieznaną Dominiką Sibigą, matką jego dwojga dzieci! Jak czytamy w Super Expressie para powiedział sobie sakramentalne "tak" tuż po Wielkanocy. Podobno to ukochanej polityka zależało na usankcjonowaniu ich związku.

Kim jest Dominika Sibiga?

Teraz na ustach wielu osób pojawia się zasadnicze pytanie: Kim jest Dominika Sibiga? 29-latka jest rzeszowianką, byłą miss Unii Polityki Realnej. Ukończyła Policealne Studia Aktorskie w Krakowie oraz obroniła tytuł magistra sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do jej kręgu zainteresowań należą kino, teatr, film, gra na pianinie, pływanie i piłka nożna.

Jakby tego było mało czujnie śledzi polityczne nowości. Na swoim blogu niejednokrotnie zabierała głos w ważnych sprawach.

Uważacie, że para pasuje do siebie? Uda im się stworzyć szczęśliwy związek na długie lata?

Dominika Sibiga żoną Janusza Korwina Mikke
Dominika Sibiga żoną Janusza Korwina Mikke
Janusz Korwin-Mikke ożenił się po raz 3
Janusz Korwin-Mikke ożenił się po raz 3
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także