Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają już żadnych wątpliwości. Wszystko wskazuje na to, że Dominika i Paweł są razem! Najnowsze Życie na gorąco opublikowało ich wspólne fotografie z randki. Spotkanie można śmiało tak nazwać, gdyż według relacji tygodnika, nie szczędzili sobie czułości:
Przy stoliku siedzą tuż obok siebie, często się obejmując. Po wyjściu z lokalu udają się w stronę samochodu. Trzymają się za ręce. Odjeżdżają w stronę mieszkania Dominiki - czytamy w tygodniku
To oznacza, że polski show-biznes wzbogacił się (prawie oficjalnie) właśnie o kolejną parę.
Pasują do siebie?