NewsyDominika Gwit zdradziła, ile dokładnie przytyła w ciąży. Odpowiedź zaskakuje! To jeden z nielicznych przypadków wśród przyszłych mam

Dominika Gwit zdradziła, ile dokładnie przytyła w ciąży. Odpowiedź zaskakuje! To jeden z nielicznych przypadków wśród przyszłych mam

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Krystyna Miśkiewicz

14.11.2022 11:00, aktual.: 14.11.2022 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Aktorka już latem poinformowała, że zostanie mamą. Nie ukrywała swojego wielkiego szczęścia i wrzuciła do sieci zdjęcie w objęciach męża. Pokazała też kadr z badania USG. Przyznała, że było to jej wielkie marzenie, a o potomstwo starali się przez kilka lat.

Od tamtej pory gwiazda chętnie pokazuje w sieci kolejne zdjęcia rosnącego brzuszka, a także zdradza kulisy przygotowań do powitania na świecie noworodka. Wiadomo, że doczeka się synka, co przekazała już jakiś czas temu.

Chociaż przyszła mama pokazuje wyprawkę dla chłopca, to jak przygotowała jego pokoik i zdradza wiele innych szczegółów dotyczących ciąży, to przyznała, że zarówno imię, jak i wizerunek maluszka pozostaną tajemnicą.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – przyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Dominika Gwit zdradziła, ile przytyła w ciąży

Gwiazda kilka dni temu zdecydowała się na urlop. Jeszcze do niedawna pojawiała się na deskach teatru, a obecnie stara się wypoczywać i nastrajać się na nadchodzące miesiące, które będą nie tylko bardzo szczęśliwe, ale spowodują prawdziwą rewolucję w jej życiu. Kilka dni temu przyszła mama bawiła się na baby shower, które zorganizowały dla niej przyjaciółki.

Chociaż Dominika nie zdradziła dokładnej daty porodu, to wiadomo, że maluszek pojawi się na świecie na początku zimy. Aktorka jest w trzecim trymestrze, a ze względu na to, że na jakiś czas odpuściła sobie pracę, ma znacznie więcej czasu dla fanów. Postanowiła zatem odpowiedzieć na kilka pytań. Oczywiście internautów najbardziej interesowały kwestie związane z ciążą. Jedna z obserwatorek odważnie zapytała o to, ile Gwit przytyła w odmiennym stanie.

U mnie się akurat tak zdarzyło, że nie przytyłam nic. Cały czas ważę tyle samo, ile ważyłam jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, więc najprawdopodobniej zeszczuplałam dosyć sporo. Ale u dziewczyn plus size często tak jest. Każdy organizm jest inny i akurat u mnie się tak wydarzyło. Wiem, że to jest normalne u osób, które mają zaburzenia metaboliczne tak jak ja. To się podobno często zdarza - odpowiedziała.

Jak widać, Dominika nie obraziła się o tak osobiste pytanie, a z pełną szczerością wyjaśniła, jak wygląda u niej sytuacja z dodatkowymi kilogramami w ciąży. Jesteście zaskoczeni, że zeszczuplała?

  • Dominika Gwit o płci dziecka. Co przekazała?
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit Baby shower
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit - premiera filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
  • Dominika Gwit pokazała twarz dziecka
  • Dominika Gwit pokazała ciążowe krągłości
  • Dominika Gwit pokazała najnowsze ujęcie
[1/8] Dominika Gwit o płci dziecka. Co przekazała?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także