NewsyDominika Gwit pokazała zdjęcia z niezłego wycisku. W 2 godziny spaliła 500 kcal

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z niezłego wycisku. W 2 godziny spaliła 500 kcal

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Elwira Szczepańska

06.06.2020 20:40, aktual.: 06.06.2020 23:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit podczas kwarantanny skupiła się na kilku ciekawych projektach. Nagrywa wykłady, które trafiły na specjalną platformę cyfrową, ruszyła z kanałem na YouTube, na którym czyta bajki, ale chce rozszerzyć tematykę i zacząć poruszać tematy, na których wybór będą mieli wpływ internauci. Jest niezwykle uzdolnioną i wszechstronną aktorką, a do tego niezmiennie od lat cieszy się ogromną sympatią widzów.

Dominika Gwit znowu chudnie?

Dominika Gwit pokazała na Instagramie zdjęcia z wycieczki rowerowej z mężem. Pokonali niezły dystans, a aktorka pochwaliła się, że spaliła ponad 500 kalorii. Czyżby aktorka znowu zabrała się za odchudzanie? 21 kilometrów na rowerze, to dla wielu niezły wycisk. Jednak według informacji, które sama podaje, raczej należy traktować wycieczkę rekreacyjnie.

Tośmy sobie pojeździli!!! 23 kilometry zrobione :) Piękne lasy, boskie jeziora, słońce, ptaki i my :) Super dzień za nami, a teraz relaks. Mam nadzieję, że Wam też pięknie mija ta sobota (...) - napisała.

Gwit niedawno pojawiła się w programie Kwarantanna Live. Zapytana o to, czy na przykład czas izolacji planuje przeznaczyć na zrzucenie zbędnych kilogramów, odpowiedziała, że nie zamierza tego robić, bo nie może pozwolić sobie na dietę ze względu na chorobę:

Mam bardzo ostre choroby immunologiczne, które są zaburzeniem całego mojego metabolizmu. Bardzo intensywnie się leczę, mam bardzo mocne leki. To, że ktoś się odchudza, ważąc 60 kg, to zupełnie coś innego niż jak ktoś choruje na agresywne choroby immunologiczne jak ja - powiedziała.

Dominika na początku roku wyjawiła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że w pełni akceptuje siebie, taką, jaką jest, ale by tak się stało, musiała pokonać długą drogę:

U mnie to trwało wiele lat, żebym mogła się z tym całkowicie zmierzyć i żeby to nie robiło na mnie wrażenia. Wolność i pozbycie się kompleksów, samoakceptacja tego, aby się nie oglądać w oczach innych- wyznała.
Dominika Gwit mieszkanie
Dominika Gwit mieszkanie
Dominika Gwit na wycieczce rowerowej
Dominika Gwit na wycieczce rowerowej
Dominika Gwit na wycieczce rowerowej - liczy kalorie
Dominika Gwit na wycieczce rowerowej - liczy kalorie
Dominika Gwit na wycieczce rowerowej z mężem
Dominika Gwit na wycieczce rowerowej z mężem
Dominika Gwit odpoczywa na Mazurach
Dominika Gwit odpoczywa na Mazurach
Dominika Gwit
Dominika Gwit
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także