NewsyDominika Gwit pokazała się w dopasowanej sukience. Internauci pod wrażeniem: „Ktoś tutaj chudnie”

Dominika Gwit pokazała się w dopasowanej sukience. Internauci pod wrażeniem: „Ktoś tutaj chudnie”

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Justyna Mazur

03.10.2019 13:02, aktual.: 03.10.2019 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit zachwyca za każdym razem, gdy tylko udostępni zdjęcie lub pojawi się gdzieś publicznie. Pełna ciepła, dobra i dystansu do otaczającego nas świata uczy, że można pokochać to, jakim się jest. Aktorka choruje na otyłość i próbuje z nią walczyć. Raz schudła nawet 50 kg, ale dopadł ją efekt jojo. To jednak nie powód do zmartwień. Fani ją kochają! Jej zdjęcia cieszą się pozytywnymi komentarzami, a tym razem ktoś nawet zauważył, że Dominika straciła kilka kilogramów. Wszystko dzięki dopasowanej sukience, która odsłoniła talię gwiazdy.

Wyglądasz Pięknie!Piękna jesienna stylizacja!Boskooooo, obłędnie, światowo!Pięknie Pani wyglądaWygląda pani pięknie w tej sukience i kolor odpowiedniKtoś tutaj chudnie - czytamy pod zdjęciem.

Aktorka wiele razy podkreślała, że choć chciałaby wyglądać inaczej, to czasem nie ma siły walczyć z wagą. Pokochała siebie taką i tak żyje się dużo wygodniej!

Tak, jestem gruba, tak, jestem szczęśliwa, tak, mam do tego prawo, tak, będę o tym mówić głośno! Nie, nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość. Nie, nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana - mówiła kiedyś gwiazda.

Ile waży Dominika Gwit? Czy stosuje jakąś dietę? Te szczegóły pewnie są jej słodką tajemnicą. My gorąco ją wspieramy i wierzymy, że szczęście nie nosi tylko rozmiaru XS. :-)

  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit - Intagram
  • Dominika Gwit schudła
  • Dominika Gwit- Instagram
  • Dominika Gwit Instagram
  • scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. AKPA/AKPA
  • Dominika Gwit schudła
  • Dominika Gwit schudła
  • Dominika Gwit - Instagram
[1/9] Dominika Gwit
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także