NewsyDominika Figurska urodziła! Znamy płeć i imię

Dominika Figurska urodziła! Znamy płeć i imię

Dominika Figurska urodziła! Znamy płeć i imię
Michał Gołębiowski

25.06.2014 12:46, aktual.: 25.06.2014 16:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To piąte dziecko aktorki.

Dominika Figurska urodziła synka 29 kwietnia. Chłopiec nazywa się Jan Paweł.

Aktorka od stycznia nie pojawiała się na salonach. Bardzo o siebie dbała i oszczędzała organizm, żeby nie doszło do podobnej sytuacji jaka miała miejsce kilka lat temu. Jeden z lekarzy twierdził, że dziecko może urodzić się z zespołem Downa i namawiał ją na aborcję. Dominika Figurska zdecydowała, że nie przerwie ciąży, a dziecko urodziło się zdrowe. Te wydarzenia nie zniechęciły jej do starania się o kolejne dzieci.

Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. To było pół żartem, pół serio, a te decyzje pojawiały się w trakcie. Jak pojawiło się pierwsze, drugie dziecko... i właściwie z pierwszym dzieckiem, to wydawało nam się, że to jest koniec świata, że na pierwszym się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie, i nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb... i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem - była duża odległość między nimi, a czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd ta decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej wychowują się dzieci, jak są blisko siebie - powiedziała w Dzień Dobry TVN.

To trzeci syn Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego. Starsi nazywają się Józef i Piotr, a ich siostry - Anastazja i Matylda.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także