NewsyZnany raper przyczyną zerwania Dody i Pachuta? Informator: "Duże nieprzyjemności w domu"

Znany raper przyczyną zerwania Dody i Pachuta? Informator: "Duże nieprzyjemności w domu"

Doda, Dariusz Pachut (KAPIF)
Doda, Dariusz Pachut (KAPIF)

09.08.2023 08:20, aktual.: 09.08.2023 15:32

Doda znów jest singielką. Artystka bardzo przeżywa fakt, że kolejny jej związek nie wypalił. Jej ex za to planuje kolejne wyprawy i jest widywany z nową kobietą. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty, dotyczące zakończenia tej relacji.

Doda znów jest sama

Choć piosenkarka bardzo chciała znaleźć miłość i, jak sama mówi, poświęciła się jej, jak zawsze, w pełni, związek Pachuta i Dody nie przetrwał próby czasu. W połowie lipca zaczęły krążyć plotki, którym nie zaprzeczali sami zainteresowani. Kolejne sytuacje potwierdzały, że para już nie jest razem.

Piosenkarka i ratownik medyczny posługują się wciąż półsłówkami, żadne nie wydało oficjalnego komunikatu, ale nikt nie ma wątpliwości, w jakich są obecnie stosunkach. Doda bardzo emocjonalnie wypowiadała się na temat miłości, Pachut widziany był z inną kobietą, którą trzymał za rękę. Po jego poniedziałkowym poście nikt nie ma wątpliwości, że mężczyzna nie zamierza wracać na drogę, z której właśnie zszedł.

Doda była ograniczana przez Pachuta?

Super Express dotarł do informacji, że przyczyną zerwania mogła być nadmierna zazdrość Pachuta o ukochaną. Choć odrobina zazdrości jest chyba niezbędnym elementem każdej takiej relacji, gdy któraś ze stron przesadzi, może dojść do katastrofy. W przypadku artystki chodziło nawet o ograniczenia dotyczące jej planów zawodowych.

Doda jest perfekcjonistką i przykłada się w stu procentach do każdego zadania, którego się podejmuje. Kiedy Smolasty zaproponował jej współpracę, do jego managera wpłynęło pismo, zawierające zaskakujące warunki. Osoba z produkcji potwierdziła tę sensacyjną wiadomość.

Pojawiło się tam zdanie, że Doda będzie miała duże nieprzyjemności w domu, jeżeli będzie odgrywać sceny uczuciowe z raperem, w piosence, która opowiada o miłości - cytuje Super Express.

Pismo zawierało też ponoć inne wytyczne, które otrzymała Doda od swojego chłopaka, ze względu na jego zazdrość. To podobno nie była żadna nowość, Pachut właśnie takie zakazy wydawał odnośnie różnych jej projektów. To dlatego Doda podjęła decyzję o rozstaniu. I choć widać, że artystka bardzo cierpi, stara się skupić na pracy przy show Polsatu.

Spodziewaliście się takich rewelacji?

Doda (AKPA)
Doda (AKPA)
Doda (KAPIF)
Doda (KAPIF)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda, Dariusz Pachuta
Doda, Dariusz Pachuta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także