NewsyDoda napisze książkę. W mocnych słowach skwitowała Majdana i Nergala

Doda napisze książkę. W mocnych słowach skwitowała Majdana i Nergala

Doda, Radosław Majdan, Nergal fot. AKPA
Doda, Radosław Majdan, Nergal fot. AKPA
04.01.2024 09:01

Dorota Rabczewska nie zwalnia tempa. Już niebawem zagra trzy koncerty Aquaria Tour, ale także pracuje nad filmem i chce napisać książkę. Sporo tego!

Doda wydaje książkę

Doda planuje wystąpić na Eurowizji z najnowszym singlem Mama. W rozmowie z redakcją Eski zdradziła, że tuż po zakończeniu trasy chce zrobić sobie przerwę od muzyki, by za nią zatęsknić. Później nagra swoją ostatnią płytę. Piosenkarka nie zamierza jednak próżnować w przerwie od nagrań. Teraz pracuje nad filmem dokumentalnym o sobie, ale chce również napisać książkę. Miałby to być poradnik, który mógłby pomóc osobom zmagającym się z życiowymi rozterkami i kłopotami.

Bardzo bym chciała napisać i wydać książkę w drugiej połowie 2024 roku. (...) Ludzie widzą we mnie duże wsparcie mentalne po tym, co przeszłam i co przeżyłam. Po wszystkich swoich porażkach, miłosnych perturbacjach, po tym, jak dostałam po dupie i naprawdę żegnałam się czasami z życiem, jestem odbiciem lustrzanym ich problemów. Bardzo często, poza muzyką, proszą mnie o jakieś takie siostrzane rady, mentalne podbudowanie. Na podstawie swojego życia zrobiłabym taki poradnik, żeby pomóc ludziom wyjść z ch*jowych sytuacji, których też miałam szansę doświadczyć. Przeszłam to, nie wiem jak, ale udało mi się, więc niech inni skorzystają na tym - wyznała.

Doda uderza w swoich byłych

Wokalistka jasno zaznaczyła, że jej książka nie będzie autobiografią. Nawiązała do książek wydanych przez Radosława Majdana i Nergala, które - jej zdaniem - wyłącznie dzięki nawiązaniom do jej osoby miały jakąkolwiek sprzedaż. W obu pozycjach Doda nie została przedstawiona w najlepszym świetle. Majdan w swojej książce twierdził, że Doda nie szanuje ludzi, z kolei Nergal uznał ją za egocentryczkę.

Nie wydałabym swoich pamiętników. Im jestem starsza, tym bardziej cenię sobie prywatność. (...) Byłam mega zniesmaczona autobiografiami moich byłych facetów - męża i narzeczonego, którzy pierwsze, co zrobili po rozstaniu, to napisali książki, opisując nasz związek, ale wiadomo, że rozstanie z Dodą trzeba zmonetyzować, bo przecież któż chciałby to czytać, gdyby nie to. Nie chciałabym tego powielać, jest to dla mnie żenujące i słabe - powiedziała.

Doda nie czytała całych książek swoich byłych.

Czytałam tylko te fragmenty [o sobie - przyp. red.]. I tak były beznadziejne, to co powiedzieć o reszcie? Jak tamto było przekłamane, to sobie pomyśl, jak 90% musiało być podkręcone pod ich ego. Równoległa rzeczywistość, więc super, Harry Potter. Myślę, że taki film wystarczy, żeby zrobić taką pieczątkę na sam koniec - podsumowała. 

Co Wy na to? Czekacie na książkę Dody?

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA
scena z: Radosław Majdan, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
scena z: Radosław Majdan, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
scena z: Adam "Nergal" Darski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Adam "Nergal" Darski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także