Piosenkarka bardzo skrupulatnie dobiera media, w których występuje. Jak dowiedział się Jastrząb Post, tym razem postanowiła przyjąć zaproszenie dwutygodnika Gala i wystąpić na okładce tego magazynu. Dziś odbyła się sesja zdjęciowa, a gwiazda pochwaliła się zdjęciem zza kulis, tym samym zachęcając do kupna gazety, która ukaże się za dwa tygodnie.
Ciekawe czy Doda w wywiadzie dla Gali, który już w sierpniu w kioskach, opowie o szczegółach życia prywatnego i zdradzi datę ślubu, na którą wszyscy z niecierpliwością czekamy.
Kupicie Galę z Dodą na okładce?