NewsyDoda trafiła do szpitala. Została zaatakowana przez dzikie zwierzę

Doda trafiła do szpitala. Została zaatakowana przez dzikie zwierzę

Doda
Doda
08.12.2023 12:03

Doda znana jest jako jedna z najbardziej pracowitych polskich piosenkarek. Ambitna i lubiąca stawiać na swoim artystka potrzebowała odpoczynku od zawodowych obowiązków i wybrała się na wakacje do Tajlandii. Orientalna przygoda okazała się jednak także niebezpieczna. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda wspominała incydent, w wyniku którego trafiła do szpitala.

Doda powiedziała, co przytrafiło jej się w Tajlandii. Piosenkarka została zaatakowana

W jednej z relacji, które Doda publikowała na swoim profilu na Instagramie, poinformowała o nieprzyjemnej przygodzie, jaka spotkała ją podczas wakacji. Wokalistka przestrzegła fanów przed agresywnymi małpami, które można spotkać w Tajlandii. Okazało się, że została przez jedną z nich ugryziona.

Tam są agresywne, rzucające się na ludzi małpy. Wcale się nie dziwię, też rzucałabym się na ludzi, którzy by mi przeszkadzali. Dlatego też nie lubię wykorzystywania zwierząt jako atrakcji. (…) Zeszłam sobie z łódeczki, weszłam sobie na plażę, nikogo nie zaczepiając, do nikogo nie mówiąc piskliwym głosem. Trwało to dosłownie dziesięć sekund i nagle zostałam ugryziona w nogę — opowiadała.

Doda zareagowała bardzo szybko i udała się do szpitala. Pomoc lekarzy wiązała się jednak z niemałym wydatkiem.

Doda trafiła do szpitala w Tajlandii. Ile zapłaciła za leczenie?

Doda wyjaśniła fanom, że w przypadku pogryzienia przez dzikie zwierzę, nie ma się wiele czasu na skorzystanie z pomocy lekarskiej. A ta ma nie być w Tajlandii zbyt tania.

Teoretycznie ma się 12 godzin, ale tak naprawdę tylko trzy. Wówczas kliniki, które są bardzo dobre w Tajlandii, oferują za jedyne minimum pięć tysięcy złotych czterodniowe szczepionki na wściekliznę i kilkunastodniową terapię antybiotykową — poinformowała.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, choć wakacje gwiazdy okazały się nieco kosztowniejsze.

Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także