NewsyDoda straciła głos? Zwróciła się do fanów. "Syrenie wycie"

Doda straciła głos? Zwróciła się do fanów. "Syrenie wycie"

Doda
Doda

15.10.2023 18:49

Doda na polskiej scenie muzycznej znana jest nie tylko z potężnego głosu i kontrowersyjnego wizerunku, ale także profesjonalizmu i ambicji. Nie jest tajemnicą, że w sprawach zawodowych gwiazda stara się dawać z siebie wszystko. Nie inaczej jest w przypadku nowej trasy koncertowej "Aquaria Tour". Niestety, artystka poinformowała, że jej głos nie jest w optymalnej formie ze względu na duże obciążenie. Co dalej z trasą?

Doda zdradziła, że ma problemy z głosem. Dokończy trasę koncertową?

Na profilu Dody na Facebooku pojawił się post, w którym wokalistka informuje o tym, że koncerty mocno nadwyrężyły jej głos. Nic w tym dziwnego, w ciągu tygodnia śpiewała dla swoich fanów niemal codziennie. Gwiazda poinformowała, że wystąpi na ostatnim koncercie trasy, ale może nie być w optymalnej formie.

Właśnie uświadomiłam sobie, że w ciągu tygodnia, łącznie z próbą generalną, zagrałam 6 (!!!) pełnych koncertów na żywo. Mój głos ledwo żyje, ale było warto. Kto dziś się wybiera posłuchać mojego syreniego wycia? - czytamy.

Doda z pewnością przesadzała i zapewni fanom świetny występ. Tego samego zdania byli internauci, którzy zasypali piosenkarkę komplementami.

Doda opowiedziała o problemach z głosem. Fani wspierają piosenkarkę

Pod postem Dody pojawiły się liczne komentarze fanów, którzy już byli na koncertach piosenkarki lub z niecierpliwością czekają na jej występ i nie obawiają się o wokalną formę.

Przebyłem 500 km, żeby zobaczyć show! (...) Wczoraj było genialnie! Chętnie jeszcze raz bym się wybrał na takie show! Zdecydowanie warto było przez pół Polski jechać! (...) Było cudownie. Dziękuję. Wizualizacje, tancerze, muzycy, to wszystko było zajebiste. Doda jest w najlepsze formie pod każdym względem! Polecam iść i przeżyć ten koncert, wrażenia do końca życia — zachwalali.

Z takim wsparciem fanów Doda z pewnością wyjdzie na scenę i da z siebie wszystko nawet mimo zmęczenia wyczerpującą trasą.

FOTO SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS / WARSZAWA 30/08/2023

DOROTA RABCZEWSKA DODA W REDAKCJI SUPER EXPRESSU
N/Z DOROTA RABCZEWSKA DODA

WSZYSTKIE ZDJECIA NA AGENCJA.SE.COM.PL
FOTO SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS / WARSZAWA 30/08/2023 DOROTA RABCZEWSKA DODA W REDAKCJI SUPER EXPRESSU N/Z DOROTA RABCZEWSKA DODA WSZYSTKIE ZDJECIA NA AGENCJA.SE.COM.PL
Doda, KAPiF
Doda, KAPiF
Doda (fot. Instagram)
Doda (fot. Instagram)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także