NewsyDoda odgryzła się Juliuszowi Braunowi, prezesowi TVP, który nie chce jej w swojej telewizji

Doda odgryzła się Juliuszowi Braunowi, prezesowi TVP, który nie chce jej w swojej telewizji

Doda odgryzła się Juliuszowi Braunowi, prezesowi TVP, który nie chce jej w swojej telewizji
Izabela Wodzińska
08.03.2015 15:23, aktualizacja: 09.03.2015 07:45

Dosadnie, ale z klasą

Doda odpowiedziała Prezesowi TVP, Juliuszowi Braunowi na jego kuriozalne postanowienie - dla artystki nie ma miejsca w Telewizji Polskiej.

Przy okazji poinformowania o publikacji na platformie You Tube nowego singla Riotka w wersji angielskiej napisała kilka słów do Prezesa na swoim profilu na Facebooku.

Ze względu na liczne i gorące prośby Fanów Eurowizji angielska wersja "Riotki" specjalnie dla nich... I nie tylko! Z serdecznymi pozdrowieniami dla prezesa Polskiej Telewizji "Publicznej" - napisała Doda.

Angielska wersja Riotki powstała na liczne apele fanów, którzy zawiązali swoiste lobby. Domagają się, by to Doda reprezentowała nasz kraj na Eurowizji 2015. Co znamienne Doda do angielskiego tytułu utworu, Not Over You dodała wyrażenie: (POLAND Eurovision 2015). Czy to nie jasne przesłanie, że artystka jednak pojedzie na Eurowizję? Fani są przekonani, że to dobry omen. Poza tym są wzburzeni faktem, że prywatne animozje Prezesa TVP i autokracja grają pierwsze skrzypce w wyborze reprezentanta Polski na Eurowizję 2015.

Kto będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji dowiemy się 9 marca o 18:30 w programie Świat się kręci. Na razie wszyscy mamy w sercach i w pamięci słynny występ Edyty Górniak sprzed ponad 20 lat i utwór To nie ja, który zagwarantował jej drugie miejsce na festiwalu. Kilka dni temu pojawiły się plotki, że to Edyta będzie nas reprezentować na festiwalu. Jednak diwa szybko odniosła się do tych rewelacji i zaprzeczyła.

Posłuchajcie singla który, jeśli będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji, ma spore szanse na wygraną. Z pozdrowieniami dla Prezesa TVP.

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Obraz

Fot. ons[/caption]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także