NewsyDoda nie lubi sypiać ze swoimi partnerami? Opowiedziała o zasadach w związku. "Bez żadnych przytulanek"

Doda nie lubi sypiać ze swoimi partnerami? Opowiedziała o zasadach w związku. "Bez żadnych przytulanek"

Rabczewska Dorota Doda 2023-08-03
Rabczewska Dorota Doda 2023-08-03
07.01.2024 21:22, aktualizacja: 08.01.2024 07:15

Doda to artystka, obok której ciężko przejść obojętnie. Niezmiennie zachwyca wokalnym talentem i ambicją oraz profesjonalizmem, z jakimi podchodzi do swojej kariery. Jednocześnie jest postacią wzbudzającą kontrowersje i często szokującą wypowiedziami. W swoim nowym programie "Dodaphone" piosenkarka poruszyła temat tego, jakie zasady wyznaje w związku. Jedna z nich dotyczy spędzania z partnerem czasu w łóżku.

Doda nie lubi sypiać ze swoimi partnerami? Szokujące słowa piosenkarki

Doda postanowiła poruszyć w swoim programie zasady, jakie stawia, będąc w związku. Okazuje się, że partnerzy wokalistki nie mogli liczyć na zasypianie w jej ramionach. Gwiazda otwarcie przyznała, że lubi się wysypiać w komfortowych warunkach, a za takie nie uważa obecności w łóżku drugiej osoby.

Wolę wysypiać się sama niż z partnerem. Dziewięć godzin snu to jest dla mnie podstawa. Najlepiej, by mi nikt nie oddychał do ucha i nie chrapał. Ja muszę być niedotykana, najlepiej totalnie na oddzielnej wyspie zwanej łóżkiem, otulona kołdrą, bez żadnych przytulanek — zdradziła.

Wyznanie Dody z pewnością zdziwiło wielu jej fanów, którzy uważają ją za osobę romantyczną i zaangażowaną w związek. Artystka wytłumaczyła jednak, że spanie osobno ma wiele zalet, które miał docenić także jej partner.

Doda o sypianiu z partnerem osobno. Poleca to swoim fanom?

W "Dodaphone" dowiedzieliśmy się, że Doda swoimi łóżkowymi zasadami zadziwiała jednego z partnerów. Jednak jej zdaniem panowie po pewnym czasie dostrzegają wygodę takiego rozwiązania i fakt, że wypoczynek jest ważniejszy od stereotypów o romantycznej wspólnej nocy w objęciach.

Na początku mój partner był zszokowany, "no jak to z babą, bez baby, no tragedia", a potem okazało się, że chyba w sumie marzy o tym każdy facet, żeby położyć się, rozwalić na całym łóżku i puścić sobie porządnego "bąkala" - oceniła.

Trzeba przyznać, że Doda potrafi zaskoczyć wielbicieli w niemal każdej kwestii. Bez wątpienia ma także swoje zasady, których potrafi bronić.

Doda
Doda
scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA
Doda
Doda
Doda (fot. KAPIF)
Doda (fot. KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także