Na kulturalną rozrywkę postanowili postawić Doda i Emil Haidar. Wybrali się więc na jeden ze spektakli Oli Szwed. Na swoim Instagramie wokalistka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z koleżanką.
Piękna Ola Szwed po sztuce "dwie połówki pomarańczy " w Capitolu!
Obecność piosenkarki i jej narzeczonego była miłym zaskoczeniem dla Aleksandry Szwed, która również opublikowała zdjęcie na swoim profilu społecznościowym dodając:
Wczoraj podczas spektaklu Dwie połówki pomarańczy na widowni czekała na mnie przemiła niespodzianka… :) #dwiepolowkipomaranczy #doda #emil #niespodzianka
To miłe, że gwiazdy potrafią się wspierać w swoich projektach :)