NewsyDoda i Majdan chcieli być rodzicami? Mieli już wybrane imiona. Inspirowali się Wiśniewskim?

Doda i Majdan chcieli być rodzicami? Mieli już wybrane imiona. Inspirowali się Wiśniewskim?

Dorota Rabczewska, Doda, Radosław Majdan
Dorota Rabczewska, Doda, Radosław Majdan
09.01.2024 11:39

Doda i Radosław Majdan byli prawdziwą polską power couple. Obydwoje piękni, popularni i odnoszący sukcesy. Po trzech latach od ślubu ich małżeństwo skończyło się skandalem. Doda nagrała męża, jak ją zdradza, a następnie wyrzuciła jego rzeczy przez okno.

Doda i Majdan chcieli mieć dzieci?

Kiedy pobierali się i mieli w oczach serduszka, zakochani przyznawali się do tego, że myśleli o powiększeniu rodziny. Okazuje się, że celebryci mieli już nawet wybrane imiona dla dzieci. Para pochwaliła się swoim wyborem.

Jeśli urodzi się dziewczynka, imię wybierze Dorota. Tak się umówiliśmy. A jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem, Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. Drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan - mówił zadowolony Radosław w wywiadzie dla dziennika "Fakt".

Doda ponoć chciała dać córce na imię Carmen. W piosence "Dla R." śpiewała:

W Twoje ramiona i tylko w nie właśnie przekażę Carmen sny.

Mogliby konkurować z Michałem Wiśniewskim, jeśli chodzi o kreatywność w nazywaniu dzieci?

Świadoma bezdzietność Dody

Od kilku lat wokalistka mówi wprost o tym, że nie chce mieć dzieci. Czy zmieniła zatem zdanie? Okazuje się, że jednak niekoniecznie.

Nie pamiętam momentu, kiedy czułam, że chcę mieć dziecko. Nie wiem, kiedy to było. Po prostu zawsze nie miałam tego instynktu - powiedziała w wywiadzie dla Eski.

Dlaczego zatem Doda snuła takie plany o potomstwie, że aż wybierała imiona dla potencjalnych maluchów?

Właśnie z tego, co w przypadku większości ludzi, czyli chęci wpasowania się w czyjeś normy społeczne, dopasowanie do partnera. Po prostu wchodzenie w buty, w których jest nam niewygodnie, bo tak należy, bo tak jest skonstruowany świat. To w ogóle nie byłam ja. (...) Nawet nie chodzi o brak doświadczenia, tylko chęć poświęcenia się dla drugiej osoby ze względu na ogromną miłość i danie mu tego czy tam jej, w zależności, o jakiej relacji mówimy, czegoś, co on/ona chce, a nie, czego chcesz ty sam. To się zawsze źle kończy.

Zgadzacie się z Dodą?

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Doda i Radosław Majdan na Różach Gali 2006
Doda i Radosław Majdan na Różach Gali 2006
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także