NewsyDoda rozpacza, a Pachut się bawi. "Chciałabym być szczęśliwa, zakochana, chciałabym po prostu...". Tak reagują na rozstanie

Doda rozpacza, a Pachut się bawi. "Chciałabym być szczęśliwa, zakochana, chciałabym po prostu...". Tak reagują na rozstanie

Doda
Doda

05.08.2023 07:40, aktual.: 05.08.2023 08:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda była w kilku związkach, z czego dwa razy stanęła na ślubnym kobiercu. Niestety, jak dotąd, nie znalazła szczęścia u boku żadnego z mężczyzn, z którymi się związała. Najsłynniejsze jej relacje to te z Radosławem Majdanem, Adamem Darskim, Błażejem Szychowskim, Emilem Haidarem, Emilem Stępniem i ostatnio - Dariuszem Pachutem. Piosenkarka najtrudniejsze dotąd momenty przeżywała po rozstaniu z producentem filmowym, Emilem Stępniem. Teraz jednak też nie jest jej lekko i to widać, gdy udziela wywiadów na żywo.

Rozstanie Dody i Dariusza Pachuta

W połowie lipca piosenkarka i jej partner usunęli wszystkie wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych, przestali się też nawzajem obserwować. To w świecie show-biznesu oznacza najczęściej jedno - rozstanie. Choć ani jedno, ani drugie nie potwierdzało ostatecznie krążących plotek, to sygnałów co do zerwania było więcej.

Piosenkarka wrzucała na Insta zdjęcia, opatrzone wieloznacznymi opisami, schudła też, stwierdzając, że to przez nerwy. Ostatecznie, tuż przed ogłoszeniem nowej ramówki Polsatu, Doda poprosiła, by nie dopytywać o jej życie prywatne.

Podczas wywiadów dziennikarz serwisu Pomponik spytał ją, czemu po następnej płycie wokalistka nie planuje trasy koncertowej.

Bo nadal nie wierzę jeszcze do końca, że jestem w stanie spełnić swoje marzenia i przełożyć z mojej głowy, z moich marzeń to wszystko na scenę. Jeżeli mi się uda to zrobić, to nie jestem pewna raczej, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że nikt tego nie będzie w stanie powtórzyć, nawet ja. A ja nie chcę gryźć własnego ogona - wyznała Doda.

Doda rozpacza, a Pachut się bawi

Podczas wywiadu wydarzyło się coś, czego nie spodziewała się sama artystka. Podczas odpowiadania na pytanie o trasę koncertową, gwiazda przerwała wypowiedź.

Na ten moment uważam, że nie będzie. Chciałabym być szczęśliwa, zakochana, chciałabym po prostu... Weź to wyłącz - mówiła łamiącym się głosem Doda, po czym zasłoniła dłonią twarz.

Tymczasem Dariusz Pachut nie przejmuje się zbytnio całą sytuacją i korzysta z życia. Był już widziany w Warszawie w restauracji z grupą znajomych. Wyszedł stamtąd, trzymając za rękę, pewną blondynkę. Na Insta także dyskutuje z fanami jak gdyby nigdy nic.

Jest akcja. Chciałbym zaprosić chętne osoby, 20-24 sierpnia w Dolomity na ferraty. Mam jeszcze ostatnie cztery miejsca na wyjazd. Więcej informacji na priv, ale myślę, że będzie to mega fajna przygoda. Zapraszam na priv. Wszystkie pytania odnośnie sprzętu, całego wyjazdu, każdemu z osobna opowiem, odpiszę, także czekam na wasze info i zapraszam - opowiadał na Stories.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy po rozstaniu Pachut zachowuje się, jakby nic złego się nie stało. Byliście fanami tej pary?

  • Doda (KAPIF)
  • Doda i Dariusz Pachut
  • Doda na nowym zdjęciu
  • Doda, Dariusz Pachuta
  • Doda (KAPIF)
  • Dariusz Pachut bez koszulki
  • Dariusz Pachut – partner Doroty Gardias
[1/7] Doda (KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także