NewsyCoraz mniej przyjemnie w rodzinie Beckhamów! Konflikt między Victorią a jej synową narasta. Co pogorszyło ich relację?

Coraz mniej przyjemnie w rodzinie Beckhamów! Konflikt między Victorią a jej synową narasta. Co pogorszyło ich relację?

Wojna u Beckhamów
Wojna u Beckhamów
Elwira Szczepańska
28.08.2022 05:00

Jeśli kiedykolwiek potrzebowaliśmy zapewnienia na to, że celebryci są tacy jak my, to spór rodzinny Beckhamów jest więcej niż wystarczającym na to dowodem. W zeszłym tygodniu publicznie dosłownie eksplodował konflikt między Victorią Beckham i jej synową, kiedy Nicolą Peltz Beckham. Co donosi prasa?

Wojna w rodzinie Beckhamów

Od jakiegoś już czasu krążą plotki, że w rodzinie Beckhamów nie dzieje się najlepiej, a wszystko za sprawą konfliktu między Victorią, a Nicolą Peltz. Miało się zacząć od tego, że wówczas narzeczona Brooklyna zrezygnowała z założenia na swój ślub sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej przez Victorię.

Zamierzałam [założyć jej sukienkę, red.] i naprawdę tego chciałam, a kilka miesięcy później [Victoria, red.] zdała sobie sprawę, że jej atelier nie może tego zrobić, więc musiałam wybrać inną sukienkę — tłumaczyła się mętnie żona Brooklyna. Ostatecznie wybrała kreacje Valentino, ku zaskoczeniu gości i fanów.

Źródła bliskie Davidowi i Victorii mówią, że oni są zdziwieni tymi wymówkami, bo matka pana młodego i wielu jej przyjaciół, założyli jej oryginalne projekty na wesele i nie mieli problemów z realizacją zamówienia.

Czyż nie chciałaby zaprojektować sukni panny młodej dla swojego pierworodnego dziecka? - mówi oszołomiony w informator - To nie ma sensu.

Kolejnym punktem zapalnym jest kariera Brooklyna, który próbuje zaistnieć w świecie kulinariów. Victoria i David zachęcają go, żeby zapracował na swoja renomę, natomiast Nicola raczej chce się oprzeć na wpływach, jakie posiada jej rodzina - dlatego miał przyjąć jej nazwisko, co nie pasuje rodzicom jej męża.

Podobno w zeszłym miesiącu napięcie ponownie wzrosło, gdy Nicola pojawiła się na okładce brytyjskiego magazynu Tatler pod nagłówkiem: Nowa pani Beckham.

To w ogóle nie spodobało się Victorii - potwierdza źródło Woman's Day.

Potem Nicola opublikowała kilka tajemniczych wiadomości na Instagramie, w tym zdjęcia siebie płaczącej, sugerujących, że ma problemy z teściami. Wtajemniczeni mówią, że dystans między Davidem i Victorią a ich niegdyś ukochanym synem jest dla nich ogromnym ciężarem.

Uważa się, że Victoria i David byli wściekli od ślubu ich syna, kiedy zostali całkowicie odsunięci na bok przez rodzinę Peltzów.

W tym czasie przełknęli swoje obawy, bojąc się, że pozbawią blasku wielki dzień ich syna. Jednak w głębi duszy czuli, jak to wszystko się rozwija — mówi wtajemniczony - W jednej chwili mieli kochanego syna i wspaniałe więzi rodzinne, teraz mają nową synową, która wygaduje o prywatnych sprawach rodzinnych w wywiadzie, który rzekomo ma przynieść Brooklynowi sławę, i syna, który ledwo się do nich odzywa. To wszystko dla nich za dużo.

Myślicie, że uda się poprawić relacje między Beckhamami a ich synową?

Wojna u Beckhamów
Wojna u Beckhamów
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz. Ślub
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz. Ślub
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz. Ślub
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz. Ślub
David i Victoria Beckhamowie na ślubie Brooklyna
David i Victoria Beckhamowie na ślubie Brooklyna
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także