Dlaczego Natalia Siwiec zrezygnowała z bywania na salonach?
O powodach swojego usunięcia się w cień Siwiec opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Modelka nie ukrywa, że wychodzenie na wydarzenia publiczne nigdy nie sprawiało jej frajdy. Traktowała to jako nieodłączną część swojej pracy w show-biznesie. Dopiero niedawno zdała sobie sprawę, że może spełniać się zawodowo bez konieczności uczestniczenia w eventach:
Kilka dni temu Natalia pojawiła się na prezentacji kolekcji wózków Cybex Rockstar. Było to jej pierwsze wyjścia na salony od długiego czasu:
Brakuje wam zdjęć Siwiec z czerwonego dywanu?