NewsyDlaczego Lewandowscy nie pojawili się na Balu Mistrzów Sportu? Znamy powód. W poprzednich latach było to nie do pomyślenia

Dlaczego Lewandowscy nie pojawili się na Balu Mistrzów Sportu? Znamy powód. W poprzednich latach było to nie do pomyślenia

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
08.01.2023 10:40, aktualizacja: 08.01.2023 16:11

W sobotę odbyła się Gala Mistrzów Sportu 2023, będąca zwieńczeniem 88. edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat. W jego trakcie wybrano najlepszego polskiego sportowca 2022 roku. Tytuł ten powierzono Idze Świątek. Za nią na drugim miejscu znalazł się Bartosz Zmarzlik, trzecim – Robert Lewandowski, czwartym – Kamil Semeniuk, piątym – Dawid Kubacki, szóstym – Mateusz Ponitka, siódmym – Adrian Meronk, ósmym – Katarzyna Wasick, dziewiątym – Paweł Fajdek, a na dziesiątym zbiorczo – Fabian Barański, Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup, Dominik Czaja.

Przykro mi, że nie mogę być z wami, ale przetransportowanie się z Australii byłoby problematycznie, bo znajdujemy się w trakcie turniejów. Chciałabym podziękować wam za to, że jesteście. Dziękuję wszystkim za głosy. Mam nadzieję że sport będzie nas łączył i dostarczał pozytywnych emocji. Wiem, że gówniara z paletką dostarczyła tych emocji w zeszłym sezonie. Mam nadzieję, że moje przyszłe występy też będą udane i że także będziecie ze mną – mówiła zwyciężczyni konkursu, która nie mogła tego dnia stawić się na gali.

Wśród uczestników eventu nie było też Lewandowskiego i jego żony – Anny.

Dlaczego Lewandowscy nie zjawili się na Gali Mistrzów Sportu

Przypomnijmy, że Lewy zgarnął już tytuł mistrza sportu w 2015, 2021 i 2022. Dlaczego więc w tym roku nie pojechał na imprezę, by osobiście przekonać się o tym, czy wygrał? Z materiałów, które zamieścił na Instastory, dowiadujemy się, że tego dnia uczestniczył w treningu swojego klubu – FC Barcelony. Najwidoczniej nie mógł pozwolić sobie na absencję.

Anna z kolei w sobotę pojechała na światowy kongresie nauki bachaty do Barcelony. Była tam z dwoma przystojnymi tancerzami. Później jeszcze wybrała się na plażę, co również relacjonowała w mediach społecznościowych.

Wczoraj Anię i Roberta reprezentowała Iwona Lewandowska – mama piłkarza i jej partner.

Jestem dumna ze swojego syna. Za jego mądrość, za to, jakim jest ojcem, mężem, synem, kolegą. Obserwując przez te wszystkie lata jego ciężką pracę, ale również pewne upadki… Cały czas się rozwija, on naprawdę cały czas jest głodny wiedzy i dzięki temu jest w tym miejscu, w którym jest. Ale też wspierająca żona, to bardzo ważne – dziękowała w imieniu syna za trzecie miejsce w plebiscycie.

Robert na krótko połączył się za to ze zgromadzonymi gośćmi przez komunikator.

Jak zawsze dałaś czadu, dziękuję ci za te słowa. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos i mnie wspierali, bardzo to doceniam. Dziękuję również moim bliskim, a także laureatom – zwrócił się do matki, pozostałych krewnych i laureatów.

Tutaj zobaczycie, jak na imprezie wypadła pani Iwona, a tutaj – zapoznacie się z galerią z eventu. W albumie pod tekstem kreacje Ani i Roberta Lewandowskich z minionych Gal Mistrzów Sportu. W poprzednich latach ich absencja była nie do pomyślenia!

 • Robert Lewandowski - Gala Mistrzów Sportu 2021
 • Anna Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu 2016
 • Iwona Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu 2023
 • Iwona Lewandowska z partnerem - Gala Mistrzów Sportu 2023
 • Milena Lewandowska-Miros, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska, Maria Stachurska - Gala Mistrzów Sportu 2022
 • Anna Lewandowska, Gala mistrzów sportu 2016 (fot. ONS)
 • Anna Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu
 • Dlaczego Lewandowscy nie zjawili się na Gali Mistrzów Sportu
 • Anna Lewandowska
 • Robert Lewandowski - Gala Mistrzów Sportu 2022
 • Anna i Robert Lewandowscy - Gala Mistrzów Sportu 2021
 • Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020
 • Anna Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu 2016
 • Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021
 • Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020
 • Anna Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu 2019
[1/16] Robert Lewandowski - Gala Mistrzów Sportu 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także