NewsySiostra Ani Przybylskiej przerwała milczenie i wyrzuciła z siebie, dlaczego aktorka nie poślubiła Jarka Bieniuka. Ten fakt przez lata stanowił tajemnicę

Siostra Ani Przybylskiej przerwała milczenie i wyrzuciła z siebie, dlaczego aktorka nie poślubiła Jarka Bieniuka. Ten fakt przez lata stanowił tajemnicę

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Agnieszka Kubera
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Agnieszka Kubera
12.10.2022 12:00, aktualizacja: 12.10.2022 14:18

7 października miał premierę kinową film Ania o życiu Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku wskutek choroby nowotworowej. Zostawiła po sobie partnera – Jarosława Bieniuka i dzieci – OliwięSzymona Jana. Członkowie rodziny gwiazdy wzięli udział w nowej produkcji i podzielili się z widzami wspomnieniami na jej temat.

Szczególnie ciekawe wydaje się to, co na temat Ani ma do powiedzenia Jarek.

Pierwsze spotkanie z Anią to było w Sopocie, w klubie „5”. Spędziliśmy wieczór w grupie znajomych. Pamiętam, że bardzo dużo rozmawialiśmy, śmialiśmy się. Ja jeszcze nie wiedziałem, kim ona jest. I mój kolega, gdy wyszliśmy z klubu i szliśmy do domu, powiedział mi, że bardzo długo rozmawiałem z tą policjantką – ukochany Przybylskiej jakiś czas temu opowiedział reporterce Jastrząb Post.  I dodał: Ja zacząłem się zastanawiać – z jaką policjantką i czy ona pracuje w policji? On powiedział, że nie, i że ona gra w jakimś serialu, ale ja jej wtedy nie znałem. Tak zacząłem kojarzyć Anię i jeszcze przez wiele lat przecinaliśmy się w Trójmieście, bo oboje stamtąd pochodzimy.

Wywiad z Bieniukiem na temat ich związku zobaczycie poniżej.

Dlaczego Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska nie wzięli ślubu?

Od lat fanów nurtuje jedno pytanie. Dlaczego Jarek i Ania nie sformalizowali związku? Po latach prawdę na ten temat wyjawiła siostra Anny, Agnieszka Kubera, która na szczere wyznanie pozwoliła sobie w rozmowie z Faktem.

 Oni stwierdzili, że to, co ich najbardziej cementuje, to dzieci. Ania jednego męża miała i mówiła zawsze: "Siostra, ja wiem, z czym to się je i jak to smakuje. Najważniejsze w naszym życiu są dzieci i to trzeba pielęgnować" – powiedziała.

Przypomnijmy, że Przybylska w 2000 roku poślubiła tenisistę Dominika Zygrę, z którym rozwiodła się rok później.

Wyszłam za mąż niedługo po tym, gdy po kilku latach zerwałam ze swoim chłopakiem. Myślałam, że ślub wyleczy mnie z tamtej miłości. To było głupie i niedojrzałe – Anna po latach mówiła o tym małżeństwie.

Oglądaliście już film Ania?

 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
 • Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
 • Slider item
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska zdjęcia
 • Tak Jarosław Bieniuk walczył o Annę Przybylską
 • Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
 • Agnieszka Kubera
 • Agnieszka Kubera i jej partner. Fot. Instagram
[1/12] Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także