NewsyO nowych romansach Angeliny Jolie szybko nie usłyszymy! Na jaw wyszły zdumiewające fakty

O nowych romansach Angeliny Jolie szybko nie usłyszymy! Na jaw wyszły zdumiewające fakty

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Tila Nowak

09.07.2019 07:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Angelina Jolie i Brad Pitt byli ze sobą 12 lat z czego tylko dwa jako małżeństwo. Odkąd aktorka poznała największe ciacho w Hollywood, nie umawiała się z nikim na randki i ponoć póki co w tej kwestii nic się nie zmieniło. Gwiazda przyjęła inną taktykę niż jej były mąż – postanowiła skupić się na życiu zawodowym.

Według raportu Hollywood Life, Angelina Jolie stroni od randek, przelotnych romansów czy skandali i bardzo mocno angażuje się w pracę na planie filmowym, jest redaktorką w Time Magazine, niezwykle mocno angażuje się w pracę z ONZ oraz poświęca cały wolny czas dzieciom. Krążyły pogłoski, że aktorka tak długo przeciągała rozwód z Pittem, bowiem liczyła na to, że ten się zmieni i znowu będą parą. Informator z bliskiego otoczenia Angeliny jednak zaprzeczył tym wiadomościom:

Angelina jest teraz bardzo zadowolona ze swojej pracy i tego, że ma dużo czasu dla dzieci. Nie spotyka się teraz z nikim, ale tylko dlatego, że to jest jej wybór wyznaje przyjaciel Angeliny w rozmowie z Irish Mirror.To może się oczywiście zmienić, ale teraz jej uwaga skupia się wyłącznie na pracy i dzieciach, a jej kalendarz jest wypełniony po brzegi dodaje.

Skandal panujący wokół rozwodu Angeliny z Bradem wyszedł jej na dobre. Gwiazda zyskała na popularności i obecnie może przebierać w rolach, które ją interesują. Ponoć Jolie jest teraz więcej niż zadowolona, ponieważ jako singielka nie musi się liczyć ze zdaniem byłego męża. To dodaje jej skrzydeł i pomaga w realizacji wszystkich projektów.

  • Angelina Jolie podczas spotkania z uchodźcami
  • Angelina Jolie z grupą uchodźców
  • Angelina Jolie na spotkaniu ONZ
  • Angelina Jolie i Pax na zakupach
  • Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate
  • Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji
  • Angelina Jolie w sukni St. John - Złote Globy 2007, najpiękniejsze kreacje wszech czasów
  • Angelina Jolie zmieniła fryzurę
[1/8] Angelina Jolie podczas spotkania z uchodźcami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także