NewsyDeynn w ciągu ostatnich lat przeszła spektakularną metamorfozę. Na starym zdjęciu jest nie do poznania

Deynn w ciągu ostatnich lat przeszła spektakularną metamorfozę. Na starym zdjęciu jest nie do poznania

Deynn
Deynn
Zuza Maciejewska

08.02.2021 23:50, aktual.: 09.02.2021 11:07

Deynn, czyli Marita Surma Majewska, jest influancerką, która aktywnie działa na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 1,6 mln osób. 30-letnia celebrytka dzieli się z nimi wybranymi momentami życia prywatnego, poleca sprawdzone produkty marek, z którymi współpracuje, a także zaskakuje makijażami.

Chociaż Deynn nie uczyła się, jak robić makijaże, na swoim koncie pokazuje, że nie wykształcenie, a talent w połączeniu z kreatywnością może zdziałać cuda. Tak jak pod koniec grudnia, gdy zaprezentowała make-up przypominający tatuaż. Na pierwszy rzut oka trudno wychwycić różnicę.

Deynn chętnie pokazuje makijaż
Deynn chętnie pokazuje makijaż

Deynn: metamorfoza. Z jakich zabiegów korzystała?

Deynn w ciągu ostatnich lat przeszła spektakularną metamorfozę. Pod okiem Daniela Majewskiego, który potem został jej mężem, wygrała walkę o swoją wymarzoną, szczupłą sylwetkę, którą co jakiś czas eksponuje w sieci. Tak było też latem, gdy wybrała się na Malediwy. W social mediach pokazywała mnóstwo zdjęć, na każdym wyglądała rewelacyjnie.

Niedawno Marita zmieniła kolor włosów. Chociaż przez lata była wierna odcieniom brązu, postanowiła nieco zaszaleć i została blondynką. Gdy poinformowała o tym w sieci, fani byli zachwyceni.

Deynn swoje idealne ciało zawdzięcza nie tylko ciężkiej pracy, ale także wsparciu medycyny estetycznej. Dwukrotnie poddała się zabiegowi powiększenia piersi, a także zdecydowała się na zabieg usunięcia worków pod oczami. Nie ukrywa też, że co jakiś czas powiększa usta, a także korzysta z keratynowego prostowania włosów.

Celebrytka nie zamierza ukrywać swojej metamorfozy. Co jakiś czas informuje internautów o zabiegach, a także pokazała archiwalne zdjęcie z przeszłości. Ta postawa podoba się Annie Adamczyk, która prowadzi na Instagramie konto @lekarka_w_wielkim_mieście. Na Instagramie opublikowała post, w którym pokazała dwa zdjęcia: na jednym aktualne, na drugim to zrobione w przeszłości. W opisie podkreśliła, że dobrze, że nie ukrywa niczego przed fanami:

METAMORFOZY ZNANYCH I LUBIANYCH?od dłuższego czasu w naszym cyklu nie pojawiają się polscy celebryci. Jednak jesteśmy pod wrażeniem jakim dystansem do siebie wykazała się @deynn pokazując na swoim Instagramie zdjęcie sprzed kilku lat. Fajnie, że jej odbiorcy mogą zobaczyć jak na przestrzeni czasu zmieniła się nie tylko jej sylwetka ale i twarz. Deynn jest inspiracją dla wielu dziewczyn i super, że pokazuje, że nie jest to zasługą słynnej oliwy z oliwek, a ciężkiej pracy i medycyny estetycznej.

Uważacie, że Deynn bardzo się zmieniła?

Deynn
Deynn
Jak wygląda Deynn?
Jak wygląda Deynn?
Deynn chętnie pokazuje makijaż
Deynn chętnie pokazuje makijaż
Deynn jest aktywna na Instagramie
Deynn jest aktywna na Instagramie
Deynn bez makijażu
Deynn bez makijażu
Deynn w czasie sesji
Deynn w czasie sesji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także