NewsyDawid Woliński został ojcem jako nastolatek. Dorosła córka pójdzie w jego ślady? Nie mieszka w Polsce

Dawid Woliński został ojcem jako nastolatek. Dorosła córka pójdzie w jego ślady? Nie mieszka w Polsce

Dawid Woliński z córką
Dawid Woliński z córką
12.10.2023 17:22

Dawid Woliński to jeden z najbardziej znanych polskich projektantów, którego ubrania cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród gwiazd. Jest też jurorem w "Top Model".

Córka Dawida Wolińskiego jest artystką

Projektant został ojcem dość wcześnie, bo mając jedynie 19 lat. Jego związek z ówczesną partnerką, Basią, szybko się rozpadł. Jednak relacja, jaką Dawid Woliński ma ze swoją, dorosłą już, córką, wydaje się być wyjątkowo silna. Pod zdjęciami dziewczyny na Instagramie można zauważyć nawet żarty między ojcem i córką.

To nie jest tak, że nad relacjami się jakoś specjalnie pracuje. One są, albo ich nie ma. Można je naprawić, można je zburzyć. Myślę, że przede wszystkim uważność na drugiego człowieka jest przepisem na udaną relację – zaczął Dawid rozmowę z naszą reporterką, Karoliną Motylewską, kilka miesięcy temu.

Dawid Woliński chwali się córką

Córka projektanta ma już 27 lat i jest młodą, utalentowaną kobietą, która wybrała swoją zawodową ścieżkę. Czy wybrała także pracę nad tkaninami i dzianinami? A może niedługo powstanie wspólna kolekcja ojca i córki?

Moja córka poszła w coś zupełnie twardszego niż tkaniny, ona poszła w ceramikę. Kocha ceramikę, tworzy swoje projekty - wyjawił Dawid serwisowi "Party" jakiś czas temu.

Okazuje się, że dziewczyna rozwija swoją karierę i pasję, projektując ceramikę. Dawid Woliński wydawał się z niej bardzo dumny.

Stara się powołać pracownię ceramiczną, jej marzeniem jest, aby to było w Irlandii. I cały czas coś robi w tym temacie – powiedział rozmówca Jastrząb Post w sierpniu 2023.

Okazuje się, że Oliwia spełnia swoje marzenia. Nie było jej podczas ostatniego pokazu nowej kolekcji ojca, gdyż przebywa właśnie w Irlandii. Woliński nie myśli o tym, by wciągnąć ją w świat polskiego show-biznesu.

Ma swoje życie, które bardzo lubi, jest szczęśliwa i to jest najważniejsze - skwitował.
Dawid Woliński
Dawid Woliński
Dawid Woliński - konferencja Top Model, fot. AKPA
Dawid Woliński - konferencja Top Model, fot. AKPA
Dawid Woliński  - Gala Derby 2022
Dawid Woliński - Gala Derby 2022
Oliwia Wolińska
Oliwia Wolińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także