Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła wielu jej znajomych i przyjaciół z show-biznesu. Jedną z osób, które miały okazję współpracować z aktorką był Dawid Woliński, który podzielił się swoimi wspomnieniami przed naszą kamerą.
Pracowałem dawno temu z Anią. Jak pracowałem jako stylista. Była piękna, weszła do studia, energetyczna. To był pierwszy raz, a ja jej wtedy nie znałem, no przyjechała piękna kobieta z dalekiego kraju. Dawała z siebie wszystko, zawsze to było 200% normy, skakała, szalała... Szalenie sympatyczna osoba
Dawid szanuje Anię szczególnie za jedną rzecz:
Podziwiam ją za cudowną walkę, robiła to w pięknym stylu, takim inspirującym i myślę, że dla osób z podobnymi problemami zawsze będzie inspirująca. Bardzo trudny moment, ale też cudowny, że tacy ludzi są na świecie - powiedział.
Posłuchajcie wspomnień projektanta.