ExclusiveDawid Woliński się wygadał. Mówi, kto jest "największym ukochanym" Joanny Krupy

Dawid Woliński się wygadał. Mówi, kto jest "największym ukochanym" Joanny Krupy

Dawid Woliński dla Jastrząb Post
Dawid Woliński dla Jastrząb Post
16.10.2023 15:16, aktualizacja: 16.10.2023 15:30

Nie od dziś wiadomo, że Joanna Krupa i Dawid Woliński pozostają ze sobą w bliskim kontakcie. Jurorzy Top Model w życiu prywatnym zdają się być świetnymi przyjaciółmi. Jak powiedział nam projektant, planują nawet w tym roku wspólnego Sylwestra.

Dawid Woliński o Krupie: "zawsze wspieram Asię"

Zapytaliśmy Wolińskiego o to, jak wyglądają jego bliższe relacje z Joanną Krupą. Bez wahania odpowiedział, że zawsze może liczyć na jego pomoc i wsparcie. Wspomniał też czasy, kiedy modelka dopiero wkraczała w polski show-biznes.

Ja zawsze wspieram Asię, bo jest mi bliska. Mam do niej taką szczególną wieź, bo przyjechała z daleka, rzucona w ten wir wszystkiego, co tu się działo, obmawiania, pomawiania, wynoszenia na piedestał. Każdy jej życie bardzo mocno filtruje i każdy jest tego ciekaw, musi sobie z tym sama radzić - powiedział.

Nadal utrzymują świetny kontakt, mało tego: planują wspólnie spędzić czas podczas tegorocznego Sylwestra. Na liście potencjalnych kierunków podróży jest Miami.

Zawsze służę jej pomocą, cały czas jesteśmy w kontakcie, mało tego planujemy wspólne wakacje na nowy rok, możliwe, że w Miami - dodał.

Będą zmiany w życiu Joanny Krupy?

Po rozstaniu Krupy z Douglasem Nunesem zrobiło się znowu głośno na temat jej życia uczuciowego. Czy już wkrótce pojawi się w nim nowy ukochany? Zapytany o to Dawid Woliński pozostawia pole do popisu dla wyobraźni.

Może będzie. Bo na razie największym ukochanym Asi to jestem ja.

Co wy na to?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także