ExclusiveDawid Woliński komentuje medialne konflikty Smaszcz. Jego wypowiedź jest inna niż reszty gwiazd. Ktoś tu poczuje satysfakcję…

Dawid Woliński komentuje medialne konflikty Smaszcz. Jego wypowiedź jest inna niż reszty gwiazd. Ktoś tu poczuje satysfakcję…

Dawid Woliński, Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska, Maciej Kurzajewski
Dawid Woliński, Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska, Maciej Kurzajewski
19.11.2022 05:00, aktualizacja: 19.11.2022 09:40

Paulina Smaszcz od kilku tygodni drze koty z Kasią Cichopek Maciejem Kurzajewskim oraz  Izabelą Janachowską. O ile niechęć do Kurzopków jest motywowana tym, że Paulina czuje się oszukana przez Maćka, to w przypadku Izabeli poszło o jej wypowiedź dla jednego z portalu. Janachowska w zawoalowany skrytykowała w niej zachowanie Smaszcz.

Konflikt zdaje się nie mieć końca. Jeszcze wczoraj Paulina podzieliła się swoimi przemyśleniami. Nietrudno nie odnieść ich do Cichopek i Kurzajewskiego.

Dziękuję za wsparcie, tyle słów ciepła i zrozumienia. Dziękuję za Wasze historie przesyłane do mnie w treści komunikatorów, przez maila i w wiadomościach priv. Przykro mi, że spotyka Was tyle złych opinii, złych języków, ostracyzmu i krytyki. W polskim społeczeństwie to schemat. On urządza sobie życie na Waszej krzywdzie, zdradzie, kłamstwach i oszustwach. Ta nowa, często młodsza u jego boku, z przyklejonym uśmiechem, głupiutko zakochana daje poklask jego obrzydliwym zachowaniom wobec byłej żony i jego dzieci – rozwodziła się.

Dawid Woliński o dramie z Pauliną Smaszcz

Reporterka Jastrząb Post o konflikty Pauliny z Izabelą oraz Maciejem zapytała projektanta mody, Dawida Wolińskiego. Gwiazdor lubi zarówno Smaszcz, jak i Janachowską. Co ciekawe, nie wiedział nawet o rozstaniu tej pierwszej z Kurzajewskim.

Ja niedużo słyszałem o tej sytuacji. Ale myślę, że sytuacja się pewnie zaogniła. Znam Izę, znam Paulinę. Lubię obie panie. Nawet nie wiedziałam, że Paulina nie jest z Maćkiem. Nie interesowałem się tym za bardzo. Ominęły mnie 3 lata z życia polskiego show-biznesu.

Zasugerował, że sprawy poruszane przez Paulinę są raczej prywatne i osobiste, niemniej jednak ma on dla niej pewne zrozumienie. Rozumie, że była żona może nie być zadowolona z tego, w jaki sposób przebiegło rozstanie z mężem.

Wydaje mi się, że to jest kwestia bardzo prywatna i osobista, jak człowiek załatwia swoje sprawy, aczkolwiek w pewnym momencie postarałbym się zrozumieć byłą partnerkę. Może jest tak, że stara miłość nie rdzewieje, może jest to sytuacja, która nie jest do końca załatwiona pomiędzy nimi. Przykre. Ja uważam, że każda kobieta i każdy mężczyzna powinien w tej sytuacji iść do przodu, bo naprawdę szkoda czasu na rozpamiętywanie rzeczy w taki sposób.

Co wy na to? Słowa Dawida mocno różnią się od tych autorstwa innych gwiazd, które często jednoznacznie opowiadają się po jednej ze stron.

  • Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska. Jesienny spot Polsatu
  • Izabela Janachowska i jej syn
  • Dawid Woliński  - Gala Derby 2022
  • Dawid Woliński
  • Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery
  • Dawid Woliński - Bal Fundacji TVN 2022
  • Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce
  • Paulina Smaszcz pokazała, jak spędza Dzień Niepodległości
  • Izabela Janachowska w stylizacji Rage Age z MODIVO
[1/9] Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska. Jesienny spot Polsatu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także