NewsyTo naprawdę Dawid Woliński? Jaka metamorfoza! Teraz wygląda jak gorący Latynos

To naprawdę Dawid Woliński? Jaka metamorfoza! Teraz wygląda jak gorący Latynos

Dawid Woliński
Dawid Woliński
Elwira Szczepańska

01.08.2023 14:40, aktual.: 01.08.2023 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dawid Woliński to jeden z najbardziej znanych i uznanych projektantów w Polsce. Ubrania tego projektanta mody noszą gwiazdy, takie jak m.in. Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha i Grażyna Torbicka. Został doceniony także poza granicami kraju. W Stanach Zjednoczonych jego kreacje nosiły słynne influencerki: Paris Hilton Nicole Richie.

Projektant z pewnością nie zyskałby tak wielkiej sławy, gdyby nie udział w programie TVN Top Model, w którym zasiadł w panelu jurorskim, gdzie sam zawsze jest nienagannie ubrany, a jego opinie uczestnicy bardzo sobie cenią.

Widzowie pokochali go od pierwszego odcinka z jego udziałem. Do historii polskiej telewizji przeszła scena, gdy podważył naturalność biustu jednej z uczestniczek, a następnie własnoręcznie sprawdzał, czy na pewno nie jest on sztuczny, co wywołało niemałe kontrowersje.

Dawid znany też jest z tego, że bardzo o siebie dba. Nie tylko trzyma dietę, ale również jest stałym bywalcem siłowni. To sprawiło, że często pokazuje się bez koszulki i eksponuje wypracowane ciało. Jakiś czas temu podzielił się odważnymi fotkami, na których zapozował w samym ręczniku.

Właśnie pojawił się na konferencji promującej nowy sezon i zadziwił metamorfozą.

Jak wyglądał Dawid Woliński na konferencji Top Model

Dawid Woliński zaskoczył wyglądem na konferencji promującej nowy sezon Top Model. Opalony, najwyraźniej wrócił z egzotycznych wczasów, z przyciemnionymi i zaczesanymi do tyłu włosami, wyglądał jak gorący Latynos. Zdjęcia w galerii.

Dawid Woliński komentuje karierę Klaudii El Dursi

W rozmowie z Jastrząb Post gorzko skomentował pracę Klaudii El Dursi w branży mody.

Jaką!? Ja ją oceniałem jako modelkę i miałem stuprocentową rację. I nie tylko ja myślę, że Klaudia pomyliła programy, ale ma ogromne szczęście i jej się udało. To nie ma nic wspólnego z modelingiem, po prostu z naturalnym szczęściem Klaudii i tyle. […] Ja nie mam wyobraźni à propos jej kariery.
Dawid Woliński - konferencja Top Model, fot. AKPA
Dawid Woliński - konferencja Top Model, fot. AKPA
Dawid Woliński - konferencja Top Model, fot. AKPA
Dawid Woliński - konferencja Top Model, fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także