NewsyDawid Ozdoba przeszedł sensacyjną metamorfozę. Nosi dredy, zapuścił zarost i nie wygląda już tak cukierkowo

Dawid Ozdoba przeszedł sensacyjną metamorfozę. Nosi dredy, zapuścił zarost i nie wygląda już tak cukierkowo

Dawid Ozdoba
Dawid Ozdoba
Krystyna Miśkiewicz

07.04.2020 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dawid Ozdoba to striptizer i zawodnik MMA. Sławę przyniósł my występ w reality show Amazonki, które wygrał razem z Agnieszką Peczyńską. Produkcja emitowana była od 2 lipca do 18 sierpnia 2001 roku na antenie Polsatu i TV4. Scenariusz opierał się na rywalizacji 12 mężczyzn o względy 6 kobiet, które zamieszkiwały dom Amazonek.

Związek Dawida i Agnieszki, mimo zapewnień o wielkiej miłości, rozpadł się zaledwie kilka miesięcy po programie. Szara rzeczywistość zweryfikowała ich uczucie. Na horyzoncie przystojnego striptizera pojawiła się tancerka – Edyta Herbuś. O ich burzliwym romansie rozpisywały się wszystkie polskie portale.

Mało kto wie, że popularny niegdyś celebryta jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Szczecińskiej. Nie związał jednak swojej przyszłości z wyuczonym zawodem. Po opuszczeniu programu założył pierwszą w Polsce formację chippendales Bad Boys. Grupa przystojnych tancerzy erotycznych miała za zadanie umilać swoją obecnością wieczory panieńskie. Pomysł na życie okazał się udany, ponieważ do dzisiaj team regularnie występuje w tanecznych pokazach.

Dawid Ozdoba: jak aktualnie wygląda celebryta?

Dawid Ozdoba aktualnie zajmuje się treningiem personalnym. Swoich sił próbuje również, prowadząc kanał na YouTubie. O Dawidzie zrobiło się również głośno za sprawą jego udziału w walkach MMA. Na ringu spotkał się z innym znanym celebrytą i kulturystą – Robertem Burneiką. Ostatecznie tancerz przegrał w tym pojedynku przez dyskwalifikację.

Dawid Ozdoba w czasach największej popularności znany był ze swojego idealnego ciała, blond włosów i męskiego wizerunku. Do striptizera swego czasu wzdychały tysiące fanek w całej Polsce. Ostatnio jednak dosyć drastycznie zmienił wizerunek. Na aktualnych fotografiach naprawdę ciężko go rozpoznać.

Ozdoba ma teraz dredy, długą brodę i nosi bardzo wyrazistą biżuterię. Najpopularniejszy striptizer w Polsce zdecydowanie zerwał z wizerunkiem wymuskanego przystojniaka. Internauci porównują go do "Popka w wersji soft".

Ciekawe, czy odmieniony Dawid miałby szansę zawalczyć o względy Edyty Herbuś…

  • Dawid Ozdoba w 2011 roku
  • Dawid Ozdoba w 2005 roku
  • Dawid Ozdoba
  • Dawid Ozdoba obecnie
  • Dawid Ozdoba obecnie
  • Dawid Ozdoba obecnie
  • Dawid Ozdoba, fot. Kurnikowski/AKPA
  • Dawid Ozdoba Mam talent
[1/8] Dawid Ozdoba w 2011 roku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także