NewsyTakiej gwiazdy uczestnicy Top Model nie spodziewali się w programie. Gdy zobaczyli, kto jest kierowcą taxi... Co za reakcja!

Takiej gwiazdy uczestnicy Top Model nie spodziewali się w programie. Gdy zobaczyli, kto jest kierowcą taxi... Co za reakcja!

Dawid Kwiatkowski z Top Model 6
Dawid Kwiatkowski z Top Model 6
Karol

31.10.2016 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dawid Kwiatkowski w ciągu trzech lat wyrósł na jedną z największych gwiazd show-biznesu. Tłumy fanek marzą o spotkaniu, rozmowie czy chociaż wspólnym zdjęciu z wokalistą. To, co dla wielu jest nieosiągalne udało się spełnić uczestnikom Top Model 6, którzy spotkali się z Dawidem w taxi.

Wokalista wystąpił w roli taksówkarza, który odwoził trójkę finalistów do wskazanego miejsca. W trakcie podróży Ewa Niespodziana, Patryk Grudowicz i Natalia Karabasz mieli za zadanie nauczyć się piosenki Kwiatkowskiego. Jedna z kandydatek na modelkę zdradziła:

Znam tę piosenkę, bo go słucham.

Pomimo peruki, wąsów i innego wizerunku niż ten, z którego zasłynął Dawid, uczestnicy szybko rozpoznali w nim gwiazdę. A w zasadzie w momencie, gdy Kwiatkowski zaczął śpiewać razem z nimi na wyraźną prośbę.

Andrzej, pomożesz? Możesz chociaż to "chwyć za rękę mnie"?

Przypomnijmy, że podobny pomysł wykorzystano podczas tegorocznej Eurowizji. W rolę taksówkarza wcielał się Mans Zelmerlow obwożący fanów po Sztokholmie.

Dawid Kwiatkowski w Top Model 6
Dawid Kwiatkowski w Top Model 6
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także