NewsyDavid Beckham jest ojcem idealnym. To, co zrobił dla dzieci chwyta za serce

David Beckham jest ojcem idealnym. To, co zrobił dla dzieci chwyta za serce

David Beckham tatuaże dla dzieci
David Beckham tatuaże dla dzieci
Rafał Kowalski
29.10.2015 11:16

Brytyjski piłkarz, David Beckham, ma wszystko, co potrzebne do pełni szczęścia. Jest spełnionym ojcem czwórki dzieci i szczęśliwym mężem jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie, Victorii Beckham. Ostatni czas dla piłkarza obfitował też w sukcesy zawodowe. Beckham jest marki odzieżowej, a kampania reklamowa z jego udziałem jest znana na całym świecie i zbiera same pozytywne recenzje. Wydaje się, że spokoju piłkarza nie burzą nawet doniesienia prasy o jego rzekomych problemach w małżeństwie.

W ostatnich miesiącach, piłkarz polubił korzystanie z Instagrama. To właśnie tam teraz najczęściej dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Wczoraj na internetowym koncie Beckhama pojawiły się dwa nowe zdjęcia. Oba przedstawiają jego nowe tatuaże, których łącznie ma już... 43! Piłkarz już wielokrotnie udowodniał, jak mocno kocha swoje dzieci, ale tym razem wyjątkowo nas rozczulił.

Jeden z tatuaży jest autorstwa jego synów Brooklyna, Romeo i Cruza, i  przedstawia napis "kochamy Cię, tato", który chłopcy wypisali na ciele piłkarza. Z kolei drugi to rysunek trzyletniej córki Harper, który z flamastra został zamieniony na tusz do tatuowania.

Miłość Davida do swoich dzieci chyba nie ma granic. Zupełnie odwrotnie ma się sytuacja z miejscem na nowe dziary na ciele piłkarza. Jesteśmy jednak pewni, że jeszcze kilka się ich zmieści!

Obraz
Tatuaż Davida Beckhama z rysunkiem córki
Tatuaż Davida Beckhama z rysunkiem córki
David i Victoria Beckham
David i Victoria Beckham
Cała rodzina Beckhamów
Cała rodzina Beckhamów
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także