NewsyDavid Beckham przez lata nie mógł patrzeć na własną siostrę. Dziś pokazuje jak wygląda 50-letnia Lyenne

David Beckham przez lata nie mógł patrzeć na własną siostrę. Dziś pokazuje jak wygląda 50‑letnia Lyenne

David Beckham z rodziną
David Beckham z rodziną
Weronika
05.06.2022 06:00, aktualizacja: 06.06.2022 00:33

David Beckham to zdecydowanie ikona angielskiej piłki nożnej. Sportowiec osiągnął ogromny sukces w tej dziedzinie, co uczyniło go jednym z najbogatszych piłkarzy na całym świecie. Szczęście dopisuje mu nie tylko w życiu zawodowym, ale także rodzinnym. Beckham od 23 lat pozostaje w związku małżeńskim z Victorią, która w latach 90. występowała w zespole Spice Girls. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych par na świecie doczekała się aż czworga dzieci – Brooklyna, Romeo, Cruza i Harper.

Zainteresowanie mediów na całym świecie wzbudza nie tylko żona Beckhama i jego dzieci, ale również rodzice i rodzeństwo piłkarza. Na świeczniku są zarówno jego matka Sandra Georgina, ojciec David Edward Alan jak i dwie siostry – Joanne Louise i Lynne Georgina. O ile z młodszą z nich sportowiec utrzymuje dobry kontakt, tak z Lynne stosunki gwiazdora były skomplikowane.

Relacje Davida Beckhama ze starszą siostrą

Relacje piłkarza ze starszą siostrą nie zawsze były dobre. Lynne i David pokłócili się w 1999 roku, kiedy siostra Beckhama poślubiła Colina Every. Sportowiec był przeciwny temu związkowi, mimo to pojawił się na ślubie. Po uroczystości jednak relacja brata z siostrą uległa pogorszeniu i rodzeństwo odsunęło się od siebie.

Małżeństwo Lynne Beckham i Colina Every zakończyło się w 2010 roku. Kobieta została wówczas samotną matką trojga dzieci i utrzymywała się z zasiłków, mieszkając w domu, który podarował jej nikt inny, jak David Beckham. Obecnie Lynne jest żoną Kevina Briggsa, którego poznała na portalu społecznościowym.

Jak wygląda starsza siostra Davida Beckhama – Lyenne?

Obecna relacja Davida z i Lynne wydaje się być bardzo dobra. Sportowiec z okazji 50. urodzin siostry opublikował na Instagramie zdjęcia, które opatrzył podpisem:

Wszystkiego najlepszego z okazji 50 urodzin Lynne. Mam nadzieję, że masz cudowny dzień siostro, zasługujesz na to. P.S. Przepraszam za drugie zdjęcie! - napisał piłkarz składając ukochanej siostrze ciepłe życzenia urodzinowe

Pod zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy od obserwatorów Beckhama:

  • Ona jest kopią Twojej mamy!
  • Wszystkiego najlepszego, Lynne!
  • Piękna rodzina

My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Siostra Davida Beckhama - Lynne
Siostra Davida Beckhama - Lynne
David i Victoria Beckhamowie na ślubie Brooklyna
David i Victoria Beckhamowie na ślubie Brooklyna
David Beckham z córką
David Beckham z córką
Victoria i David Beckhamowie
Victoria i David Beckhamowie
David Beckham z rodziną
David Beckham z rodziną
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także