NewsyDanuta Wałęsa wreszcie podjęła decyzję w sprawie rozwodu

Danuta Wałęsa wreszcie podjęła decyzję w sprawie rozwodu

Danuta Wałęsa z mężem Lechem
Danuta Wałęsa z mężem Lechem
Izabela Wodzińska

13.05.2015 22:42, aktual.: 13.05.2015 23:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie jest tajemnicą, że małżeństwo Danuty i Lecha Wałesów przechodzi kryzys. Po opisaniu ze szczegółami ich pożycia przez Danutę w książce "Marzenia i tajemnice", Lech przestał się do niej odzywać, choć jak sam twierdzi, biografii nie czytał.

Danuta przyznaje, że w małżeństwie były prezydent jest tradycjonalistą i ma reakcyjne poglądy na sprawy damsko-męskie oraz miejsce kobiety w rodzinie.

Po wydaniu książki Danuta zyskała pewność siebie, a niedawno pojawiła się z córką na salonach. Na gali z okazji 25-lecia Twojego Stylu Maria Wiktoria Wałęsa nie odstępowała matki na krok.

Niedawno media obiegła sensacyjna wiadomość. Danuta Wałęsa wniosła pozew o rozwód. Ta wiadomość zelektryzowała środowiska kobiece. Danuta postanowiła odnieść się do plotek i w wywiadzie dla "Twojego Stylu" zaprzecza, że weźmie rozwód z Lechem.

Nikt się nie doczeka tego, że będziemy mieszkali oddzielnie, bo po prostu nie ma takiej opcji. Wychowaliśmy dzieci, odchowaliśmy wnuki, a teraz żyjemy tym, co lubimy i co nam sprawia przyjemność. To według mnie bardzo normalne życie. Nie chodzimy za sobą krok w krok i nie spijamy sobie z dzióbków, jak to mówią. Jestem szczęśliwa, jest mi dobrze - powiedziała Danuta

Dobra decyzja?

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa
Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także