NewsyStare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia" z synem przez przypadek wyciekło do sieci! Zanim została sławna i bogata wyglądała jak nie ona!

Stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia" z synem przez przypadek wyciekło do sieci! Zanim została sławna i bogata wyglądała jak nie ona!

Dagmara Kaźmierska - najsmutniejszy odcinek programu
Dagmara Kaźmierska - najsmutniejszy odcinek programu
Elwira Szczepańska

23.07.2019 16:01, aktual.: 23.07.2019 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska udostępniła na Instagramie zdjęcie swojego syna, ale to nie on przyciąga uwagę. W tle znajduje się bowiem portret, który powstał lata temu. Pojawia się na nim celebrytka, która siedzi z małym Conankiem na kolanach. Okazuje się, że Dagmara w ciągu ostatnich lat przeszła niemałą metamorfozę. Jak wyglądała przed laty?

Pierwsze, co da się zauważyć, to ciemne włosy, które są upięte. Jednak jest coś, co się nie zmieniło - zamiłowanie do biżuterii. Poznalibyście ją? W naszej galerii znajdziecie jeszcze inne zdjęcia z przeszłości. Zobaczcie, jak się zmieniła królowa życia.

Dagmara Kaźmierska w programie TTV Królowe życia, który przyniósł jej sławę i wielu fanów, występuje w towarzystwie swojego syna Conana oraz przyjaciela Jacka. Udział w produkcji opłacił jej się, bo nie może narzekać na brak propozycji, dostała nawet od stacji własny program Made in Maroko, a także przyjęła rolę u samego Patryka Vegi w filmie Kobiety mafii 2. Widzowie polubili ją za niecodzienne podejście do życia, poczucie humoru i bezpośredniość.

Kim jest Dagmara?

Kaźmierska, to z pewnością jeden z najbardziej kolorowych ptaków polskiego show biznesu. Wiek Dagmary stanowi zagadkę. Można znaleźć informację, że urodziła się w 1975 roku, jednak nie jest ona potwierdzona żadnym źródłem. Z kolei nazwa jej konta na Instagramie to queen_of_life_77, co może wskazywać, że Dagmara urodziła się w 1977 roku.

Google za to podpowiada, że Kaźmierska urodziła się znacznie wcześniej, bo w 1968 roku. Trudno też pokusić się o określeni,  ile ma lat po wyglądzie, gdyż nie stroni od interwencji medycyny estetycznej, tak więc metryka pozostanie jej słodka tajemnicą.

Prowadzi swój butik Viva La Queen z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep mieści się w Kudowie-Zdroju. Dagmara ma syna Conana, którego czasem także możemy oglądać w programie. Kaźmierska chwali się zdjęciami z nim również na Instagramie. Celebrytka bardzo często dzieli się informacjami związanymi ze swoim prywatnym życiem, a także fotkami związanymi z pracą na planie.

Czekamy na nowe rewelacje z życia królowej.

  • Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan
  • Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie
  • Dagmara Kaźmierska ma nowa fryzurę
  • Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana
  • Dagmara Każmierska z "Królowych Życia" - premiera filmu Kobiety Mafii 2
  • Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie
  • Dagmara Kaźmierska ma połamane nogi
  • Dagmara Kaźmierska - szpitalna dieta
  • Dagmara Kaźmierska - Majówka 2019
  • Dagmara Kaźmierska w złotych okularach
[1/10] Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także