NewsyDagmara Kaźmierska jakiej nie widzieliście. W zabwnej stylizacji chroni się przed deszczem. Conan wszystko nagrał i wrzucił do sieci!

Dagmara Kaźmierska jakiej nie widzieliście. W zabwnej stylizacji chroni się przed deszczem. Conan wszystko nagrał i wrzucił do sieci!

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Krystyna Miśkiewicz
14.08.2022 12:40, aktualizacja: 14.08.2022 21:37

Dagmara Kaźmierska jest największą gwiazdą show TTV Królowe życia. Dzięki udziałowi w popularnym programie zyskała ogromną sympatię widzów. Z uwagi na to, że jest nietuzinkową osobowością, nie przepuściła okazji i umiejętnie wykorzystała swoje 5 minut. Widzowie pokochali ją nie tylko za niebanalne poczucie humoru i optymistyczne nastawienie do życia, ale i za szczerość. Ani przez chwilę nie ukrywała tego, że ma kryminalną przeszłość. Pokonała jednak wszelkie trudności i wyszła na prostą. Niedawno założyła też kolejny biznes w Egipcie i oferuje turystom rejsy swoim jachtem.

Dagmara przyciągała przed telewizory prawdziwe tłumy, a obok niej sympatycy celebrytki poznali też syna Kaźmierskiej i jej najbliższych przyjaciół. Jednak to ukochany Conan jest oczkiem w głowie sławnej mamy. Po niej też odziedziczył ogromne poczucie humoru, co udowodnili w ostatniej relacji na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska z reklamówką na głowie. Conan wszystko nagrał!

Dagmara jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju, a zainteresowanie, jakim obdarzyli ją widzowie TTV szybko przeniosło się także do sieci i przełożyło na ogromne zasięgi na Instagramie. Tam obserwuje ją ponad milion osób, co jest znakomitym wynikiem. Profil prowadzi ze sporą dawką humoru i nie szczędzi swoim obserwatorom powodów do uśmiechu.

Wiadomo, że Dagmara dba o nienaganny wygląd, a jakiś czas temu nawet poddała się liposukcji. Nie stroni od mocnego makijażu i wyróżniających ją z tłumu stylizacji. Ta, w której nagrał ją syn, zapewne do takich należy. Gdy celebrytka wysiadała z samochodu, nagle złapał ją deszcz i aby nie zniszczyć fryzury, postanowiła założyć na głowę plastikową reklamówkę w kropki, co rozbawiony Conan uwiecznił na nagraniu.

Kiedy pada, a ty masz wszystko oprócz parasola, a synuś ma z ciebie pompę - napisała.

Trzeba przyznać, że w takiej stylizacji Dagmary jeszcze nie widzieliśmy. Brawa za dystans!

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także