Dagmara Kaźmierska o ekranizacji książki. Co powiedziała?
Nasza rozmówczyni już na stracie pochwaliła się, że planuje jeszcze napisać trzecią, czwartą i piątą część swojego cyklu. Materiału na kolejne pozycje nie brakuje.
Jak się okazuje, wraz ze współpracownikami myśli nad ekranizacją autobiografii. Zażartowała, że jest jeden problem: w Polsce nie ma tak pięknej aktorki, która mogłaby ją zagrać.
Czy spodziewała się tego, jaki sukces odniesie?
Ciężko było jej się cofnąć do wspomnień z więzienia i czy płakała, pisząc drugą książkę?
Czego będą dotyczyły kolejne tomy jej cyklu?
Myślicie, że tworząc ekranizację swoich książek, Dagmara powtórzy sukces innej znanej Polki – Blanki Lipińskiej? Dajcie znać w sekcji komentarzy.