ExclusiveKrólowa życia pierwszy raz o swoim ślubie! Powie "tak" w bardzo oryginalnej kreacji. Jak będzie wyglądała ceremonia? [WIDEO]

Królowa życia pierwszy raz o swoim ślubie! Powie "tak" w bardzo oryginalnej kreacji. Jak będzie wyglądała ceremonia? [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska o ślubie
Dagmara Kaźmierska o ślubie
19.02.2020 16:00, aktualizacja: 19.02.2020 16:48

Dagmara Kaźmierska to swego rodzaju fenomen w polskim show-biznesie. Jej postać wzbudza mnóstwo, głównie pozytywnych emocji wśród widzów. Publiczność wręcz uwielbia jej poczucie humoru. Tylko na Instagramie jej profil śledzi niemal 800 tysięcy osób – takim wynikiem może pochwalić się niewiele gwiazd w kraju.

Niemal każdy post bizneswoman podbija internet i spotyka się z licznymi spekulacjami w mediach. Tak też było ostatnio, gdy Królowa życia pokazała zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem. Wielu zastanawiało się, czy Dagmara Kaźmierska jest w związku. Szybko jednak okazało się, że partner ze zdjęcia to jej bliski przyjaciel. Łączy ich nie tylko dobra, prywatna relacja, ale także praca. To właśnie on stoi za sukcesem hitu TTV – Królowe życia, w którym Dagmara gra pierwsze skrzypce.

To zdjęcie to jest bardzo zabawna historia. To jest mój przyjaciel reżyser Królowych Życia. Pan Piotr Wąsiński. Powiedziałam mu, że zobaczy, co będzie jak zdjęcie się pojawi, a on mi powiedział: a niech będzie – powiedziała naszej reporterce.
Dagmara Kaźmierska z przyjacielem
Dagmara Kaźmierska z przyjacielem

Dagmara Kaźmierska: ślub królowej życia w oryginalnej kreacji

Dagmara Kaźmierska jest zakochana. Gwiazda na razie nie pokazała swojego partnera, ale snuje wobec niego poważne plany. Tylko patrzeć jak szalona blondynka powie "tak". Ślub Królowej życia może odbyć się w każdej chwili, dlatego jej kreacja niekoniecznie będzie biała:

Na pewno stanę na ślubnym kobiercu. Ale nie z Piotrusiem. Żadnych sukien nie mam, bo różnie może być. Może na biegu trzeba będzie wziąć ślub w dresie. Nie wiem jak będzie. Ale ślub jest w planach, zobaczymy. Na razie to jest tajemnica. Jak mówię o miłości to mam błysk w oku.

Cała rozmowa z Dagmarą poniżej.

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia
Dagmara Kaźmierska Królowa Życia
Dagmara Kaźmierska w sukience niemieckiej marki
Dagmara Kaźmierska w sukience niemieckiej marki
Dagmara Kaźmierska ma nową fryzurę
Dagmara Kaźmierska ma nową fryzurę
Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy
Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także