NewsyKrólowa życia zafundowała sobie zmianę na twarzy. To nie jest przebranie na Halloween

Królowa życia zafundowała sobie zmianę na twarzy. To nie jest przebranie na Halloween

Dagmara Kaźmierska jest zakochana
Dagmara Kaźmierska jest zakochana
Elwira Szczepańska

28.10.2020 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska chyba już nikogo niczym nie jest w stanie zaszokować. Zresztą znana z niewyparzonego języka i bezpośredniości Królowa życia nie ma nic do ukrycia. Jeśli coś było, to zdradziła to w rozmowie z Kubą Wojewódzkim. Z pewnością ostatnim jej sekretem, który wprawił fanów w zadziwienie, był ten, że ich ulubienica żyje we wstrzemięźliwości, bo nie ma aktualnie partnera.

Powiem ci, że ja jestem na wolności, a o wiele dłużej jestem bez seksu. Nie mogę ci tak głośno powiedzieć ile, ale więcej jak to, niż byłam w zakładzie - zdradziła dzinnikarzowi, który wcale nie ukrywał zaskoczenia.

Oprócz tego chyba już wszyscy wszystko o niej wiedzą. Jej otwartość zbudowała jej całkiem sporą grupę wielbicieli, którzy obserwują jej social media i z niecierpliwością wyczekują kolejnych postów. We wtorkowy wieczór napisała kilka słów, które opatrzyła ciekawą fotografią.

Co się stało z oczami Dagmary Kaźmierskiej?

Na profilu Kaźmierskiej na Instagramie pojawiła się fotografia, na której Dagmara pozuje z przyjaciółką. Jest jak zawsze perfekcyjnie zrobiona. Włosy, makijaż, stylizacja. Jednak tym razem uwagę przyciągają jej oczy. Założyła soczewki, które zamieniły je w gadzie. Nie jest tajemnicą, że Królowa kocha smoki - wydało się to wtedy, kiedy Conana, jej syn, chciał ją przekonać do tatuażu.

Trzeba przyznać, że Kaźmierska wygląda jak wyrwana z imprezy na Halloween, a to przecież dopiero w sobotę. Niesamowitą fotografię opatrzyła komentarzem:

JEDYNYMI PIĘKNYMI OCZAMI SĄ TE , KTÓRE PATRZĄ NA CIEBIE Z CZUŁOŚCIĄ – Coco Chanel Dobrej nocy Kochani ode mnie i mojej Moni @monikawolczanska

Obserwatorzy Dagmary są oczarowani. Niezwykle im się podoba idolka w takim niesamowitym wydaniu. Komplementy sypia się pełnymi garściami. Wam jak się podoba Kaźmierska ze smoczym spojrzeniem?

Dagmara Kaźmierska bez makijażu
Dagmara Kaźmierska bez makijażu
Dagmara Kaźmierska Królowa Życia
Dagmara Kaźmierska Królowa Życia
Dagmara Kaźmierska - 900 tyś obserwujących
Dagmara Kaźmierska - 900 tyś obserwujących
Dagmara Kaźmierska w młodości
Dagmara Kaźmierska w młodości
Dagmara Kaźmierska w młodości
Dagmara Kaźmierska w młodości
Dagmara Kaźmierska w soczewkach
Dagmara Kaźmierska w soczewkach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także