NewsyNie do wiary, czym zajmował się ojciec Dody! Paweł Rabczewski był kiedyś bożyszczem kobiet

Nie do wiary, czym zajmował się ojciec Dody! Paweł Rabczewski był kiedyś bożyszczem kobiet

Nie do wiary, czym zajmował się ojciec Dody! Paweł Rabczewski był kiedyś bożyszczem kobiet

05.01.2024 20:27

Dorota Rabczewska, znana jako Doda od lat zachwyca nienaganną sylwetką i urodą. Jak się okazuje, to dziedziczne w rodzinie Rabczewskich. Dotarliśmy do zdjęcia jej taty z młodości i wszystko stało się jasne.

Tata Dody był zawodowym sportowcem

Paweł Rabczewski zajmował się zawodowo sportem i miał naprawdę świetne wyniki! Był sztangistą - w tej dziedzinie został medalistą mistrzostw świata i Europy.  Ojciec Dody biegał także na 400 metrów i ćwiczył kulturystykę. Zdobył siedem tytułów mistrza Polski. Teraz prowadzi Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych „Herkules". W mediach społecznościowych pojawiło się jego zdjęcie z młodości. Dobrze zbudowany, barczysty, z “kaloryferem” na brzuchu. Po prostu bożyszcze!

Paweł Rabczewski, czyli ojciec Dody i trener Zdzisław Piotrowski w Elblągu podczas mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów w 1973. Wspaniałe zdjęcie legendarnego fotografa Janka Rozmarynowskiego pokazuje nam zaje**** stylówkę pana Pawła - czytamy podpis dołączony do zdjęcia. 

Doda kocha sport

Pasję do aktywności fizycznej zaszczepił w niej właśnie ojciec. Wokalistka niejednokrotnie wspominała o tym w wywiadach. Dlaczego nie związała się zawodowo ze sportem?

Możesz nagrać najpiękniejszą piosenkę, i dziesięć osób powie, że jest beznadziejna, a kolejne dziesięć, że fantastyczna. Ta publiczność nie podzieli się w momencie, kiedy przybiegniesz pierwsza na metę - mówiła w przeszłości w wywiadzie z Małgorzatą Ohme. 

Zgadzacie się z tym, co powiedziała Doda?

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Doda
Doda
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także