Na ten temat wypowiedziała się również Margaret, którą nasza reporterka spotkała wczoraj na ramówce TVP.
Jeśli to ma komuś pomóc w chorobie to oczywiście jestem za legalizacją - powiedziała wokalistka.
Nawiązała też do tego, że w dzisiejszych czasach młodzi mają problem z narkotykami.
Myślę, że ludzie w poszukiwaniu się gubią i sięgają po narkotyki, ale to są kwestie bardzo indywidualne. Nie ma zasad, reguł ani praw, które by to potwierdzały. Jesteśmy tylko ludźmi i tak się dzieje... - dodaje.
Zdradziła również czy sama sięga po używki.
Posłuchajcie!